gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Insan kalbi her gün ne kadar kan pompalar

Konu, 'Biyoloji bilimi' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

insan kalbi ne kadar kan pompalar kalp ne kadar kan pompalar insan kalbi resmi kalp nasıl günde Insan kalbi her gün 2 tonn kan pompaladığını bılıyor muydunuz

Insan kalbi her gün ne kadar kan pompalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her ne kadar ayrilsakta

Her ne kadar ayrilsakta

Gözlerinin içine bakarak söylemeye alışkındım...ama artık gözlerinin benim için güldüğünü bilmiyorum...şuan sana seni seviyorum demek isterdim..yanında olmak...hiç konuşmasak bile saatlerce gözlerinin içine bakmak..kendi içimde hayaller kuruyorum dimi..?biliyorum artık benim değilsin..bazen öle bi an geliyo ki aklımdan bile geçirmek için kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum..ama...
  2. sadece Zaman Aşk''ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

sadece Zaman Aşk''ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

Bir zamanlar, bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve tüm diğerleri, Aşk dahil. Bir gün, adanın batmakta olduğu, duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar.Aşk, adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş.Ada neredeyse battığı zaman, Aşk yardım istemeye karar...
  3. 'Ne kadar kan akarsa aksın...'

'Ne kadar kan akarsa aksın...'

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde dün çıkan olaylarda hayatını kaybeden genç, toprağa verildi. Abdullah Öcalan'ın doğum gününü kutlamak için Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesine bağlı Ömerli köyüne gitmek isterken dün çıkan olaylarda yaşamını yitiren iki kişiden 21 yaşındaki Mahsum Karaoğlan'ın cenazesi Diyarbakır'ın Ergani ilçesine bağlı Yayvantepe köyünde toprağa verildi. Tören nedeniyle esnaf...
  4. Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Melekler bakın burada çok hoş ayakkabıya benzeyen çorap modelleri var.Hepsi birbirinden şık ve güzeller şu özellikle çizmeye benzeyen çorap modeli çok hoşuma ve ilgincime gitti doğrusu ama çokta değişik ,şık olmuş bence peki ya sizce?...
  5. Keneler Ortalama Ne Kadar Kan Emebilirler?

Keneler Ortalama Ne Kadar Kan Emebilirler?

keneler, ortalama ne kadar kan emebilirler, yapıları, maksimum, kan emme miktarları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Sevgili melekler, Bir dönem kırım kongo kanamalı ateşi sebebiyle korku dolu günler geçirmiştik.Kenenin sebep olduğu bu hastalıktan şu sıralar ses çıkmıyor.Umalım ki çıkmasın da zaten.. Kene kafasını bir kere gömdü mü çıkartmak profesyonellik ister.Bu yüzden kene...

Sayfayı Paylaş