gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İnsan Ne İle Yaşar Kitabı Tanıtımı Yazarı

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İnsan Ne İle Yaşar Kitabının Yazarı Kimdir İnsan Ne İle Yaşar Kitabının Yazarı

Kitap Kurdu bölümümüzün bu bölümünde ünlü Rus yazar Tolstoy'un kaleme aldığı ''İnsan Ne İle Yaşar ? '' adlı kitabının kısa tanıtımını yapacağız melekler :)

İnsan Ne İle Yaşar Kitabını Kim Yazdı

İnsan ne ile yaşar" adlı kitabın yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy'dur.

Lev Nikolayeviç Tolstoy Rus yazar.

Zengin bir ailenin çocuğu olarak Yasnaya-Polyana'da doğdu. Çok küçük yaşlarında önce annesini, sonra babasını kaybetti, yakınlarının elinde büyüdü. Çocukluğundan beri gerçekleri incelemeye karşı büyük bir ilgisi vardı.

Kitapta bir meleğin Allah tarafından cezalandırılışı anlatılmaktadır.

İnsan Ne İle Yaşar Kitabının Kahramanları

-Matryona
    -Simon
    -Mihael

İnsan Ne İle Yaşar Kitabı Tanıtımı Yazarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insan ne ile yaşar?

insan ne ile yaşar?

insan ne ile yaşar yer Anladım ki; Allah insanların birbirinden ayrı ayrı değil, tek vücut halinde yaşamalarını istediğinden, her birine kendi ihtiyaçlarını değil, hepsi için gerekli olan şeyleri ilham ediyor. Anladım ki; insanlar kendilerini düşünerek yaşıyor gibi görünse de, gerçekde onları yaşatan tek şey sevgidir. Kim severse, Allaha yaklaşır, Allah da ona yaklaşır. Çünkü O sevgiyi...
  2. Thais Kitabı Yazarı Tanıtımı

Thais Kitabı Yazarı Tanıtımı

Thais Kitabının Yazarı Thais Kitabını Kim Yazdı Sevgili melekler, bu yazımızda Thais kitabı ve yazarı Fransız Anatole France hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz.. Thais Kitabının Yazarı Anatole France'dir. Anatole France Fransız yazar. Klasik geleneğin önde gelen temsilcileri arasında kabul edilir. Edebiyatın her türünde eserler veren yazar, 1921 yılında edebiyat dalında Nobel...
  3. İmkansız Öyküler Kitabı Tanıtımı Yazarı

İmkansız Öyküler Kitabı Tanıtımı Yazarı

İmkansız Öyküler Kitabının Yazarı Kim İmkansız Öyküler Kitabını Kim Yazdı Kitap kurdu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bugün tanıtımı yapıp yazarından bahsedeceğimiz kitabın adı İmkansız Öyküler :) Kitap Ambrose Bierce imzalı :) Şimdi geçelim kitabın tanıtımına.. İmkansız Öyküler Kitabının Yazarı:Ambrose Bierce dir Döneminin en çekinilen eleştirmeni, ünlü köşe ve...
  4. İnsan Ne İle Yaşar Kitabının Yazarı Kimdir

İnsan Ne İle Yaşar Kitabının Yazarı Kimdir

İnsan Ne İle Yaşar Kitabının Yazarı Kimdir lütfen yazarın adını biliyorsanız bana yazın.
  5. Suçluyorum Kitabı Yazarı ve Tanıtımı

Suçluyorum Kitabı Yazarı ve Tanıtımı

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kim Suçluyorum Kitabının Yazarı Sevgili melekler, bu yazımızda bahsedeceğimiz kitap Suçluyorum adlı kitap. Kitabın yazarı ise Emile Zola. :) Suçluyorum,Emile Zola’nın Dreyfus Olayı isimli kitabında aktardığı,Yahudi kökenli bir subayın haksız yere casuslukla suçlanması ve yargı süreci ile ilgili 13 Ocak 1898 yılında gazetede yayınlanan mektubudur.Bu mektubun...

Sayfayı Paylaş