gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Çok merak ediyorum ben biz insanlar neden geçmişimizi özlüyoruz? Yaşadığımız anın kıymetini bilmiyoruz sonrada o günleri özlüyoruz sizce neden bu böyle? Yorumlarınızı bekliyorum melekler. Şimdiden herkese teşekkürler..

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    herkes aynı deil bazen geçmişte öyle olaylar vardırki silmek istersin hiç hatırlamamak ama ne mumkun dönüp dolaşıp seni buluyo sen nekadar kaçmak istesende nafile geçmişimdeki o yıllara keşke reset atsam ne güzel olur:D acaba varmı böle bişey:D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ben gecmişimiii özlemem yaa o yoktuuu gecmişimdee oysaa şimdiii varr ben gelecegiii istiyorummm canımmm benimmm ...

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

cokk dogruu demişin tatlımm:ehi:

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    bende pek özlemiyorum geçmişimi. Yani bazı anları özlüyorum. annemin ve dedemin hayatta olduğu günleri... Hayatta en çok sevdiğim iki insandı onlar ikisini de kaybettim...

6. kahve

kahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kendi adıma söyliim şimdi fiziksel yaşımla çeliştiğim için..ruhum hala çocuk ama şımarma ve heyecanlanma lüksüm kalmadı..olgunluk bekleniyor..teyze modunda gibi hissediyorum kendimi..teyze değilim ben ablayım abla:))

İnsan neden her zaman geçmişini özler...? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne zamandan beri insanlar gözlük kullanıyorlar?

Ne zamandan beri insanlar gözlük kullanıyorlar?

Ne zamandan beri insanlar gözlük kullanıyorlar? Şüphesiz tarih boyunca tüm insanlarda görme kusuru olmuştur. 13. Yüzyılda gözlük ortaya çıkıncaya kadar gerek doğuştan gerekse sonradan göz bozukluğu olan insanlar, ömürlerini böyle geçirmeye, iş yapamamaya hatta evden dışarı çıkamamaya mahkumdular. Aslında gözlüğün ana malzemesi olan camın tarihi 4500 yıl evveline kadar gidiyor. Antik dünya...
  2. || Her "BAZEN"in Bir Zamanı Vardır ||

|| Her "BAZEN"in Bir Zamanı Vardır ||

Bazen yorar insanı küçük şeyler; büyük sırlar vardır küçük şeylerin içinde. Açıldıkça açılır, boyuna posuna bakmadan.. Bazen dinlendirir insanı uzaklar; uzaklığa bir yakınlığı vardır gözlerin. Gözlerin olduğu kadar gönlün de.. Bazen durur tüm adımlar; adımların tembelliğinden değil, yolların düşündürücülüğünden. Öyle çetrefillidir ki, susar ayaklar da kimi zaman.. Bazen sorar gözler,...
  3. ilk insan hakları mahkemesi ne zaman açıldı

ilk insan hakları mahkemesi ne zaman açıldı

kızlar ilk insan hakları mahkemesi kaç yılında kuruldu ne zaman açıldı bilgi verir misiniz.
  4. hz adem yeyüzüne ne zaman inmiştir

hz adem yeyüzüne ne zaman inmiştir

selam arkadaşlar hz adem yeyüzüne ne zaman inmiştir bilen var mı
  5. insanlar parayı ne zaman kullanmaya başlamıştır

insanlar parayı ne zaman kullanmaya başlamıştır

Tarihte İnsanlar ilk olarak parayı ne zaman kullanmaya başladılar, paranın icadı ve içat edenlerle birlikte ilk para ne zaman kullanılmaya başladı. Teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş