gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

insan para için ne hale geliyor

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Şişman ve bıyıklı…
    Genç kızlar hala onu beğeniyor mudur acaba? Yoksa şişman ve göbekli Matt Damon’a “şirin amca” gözüyle mi bakıyorlardır…

Sinema sektörü bu… Her rolde yakışıklı jön oynatmıyor adama… İşte Matt Damon… Yeni filmi için kilo aldı, bıyık bıraktı ve tanınmaz hale geldi…

insan para için ne hale geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Bu Hale Geldik?

Neden Bu Hale Geldik?

BİLGE'den... Geçen günlerde bir öğretmen arkadaşım hışımla içeri girdi öretmenler odasına... Çok yorgun ve sinirliydi... Yine ne oldu acaba dedik... 8. sınıf öğrencilerinden biri öğretmen arkadaşımıza "sen"li hitap ediyormuş. O da oğlum 8. sınıftasın artık, öğretmenlerle siz'li konuşulması gerektiğini biliyorsun demiş... Bizim öğrenciden cevap: "Siz mi diyeyim? Niye? Sen...
  2. Suan icinizden ne yapmak geliyor???

Suan icinizden ne yapmak geliyor???

Suan icinizden ne yapmak geliyor???
  3. sevimliyken ne hale geldiler...

sevimliyken ne hale geldiler...

ewet kızlar madem renkli dünyalara yaşamlara acıldık devam edelim.. bendende size emo hayvan görselleri.. süsüne düşkün maymuncuklar tavşancıklar koyuncuk,keçiçikler.. inekcikler.. köpecikler....
  4. Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak ne anlama geliyor

Merhaba arkadaşlar ben dün vefat eden anneciğimi rüyamda gördüm bana para veriyordu aCABA Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak ne anlama geliyor rüya tabirinden anlıyan varsa lütfen rüyamı yorumlasın.
  5. namaz insan için neden önemlidir

namaz insan için neden önemlidir

Ben elbette ki namazın önemini biliyorum ama ödev konuus olarak araştırmaktayım.Namazın insan için önemi konumuz ve konuyla ilgili her türlü bilgiye ihtiyacım var.. :)

Sayfayı Paylaş