gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnsan sesi nasıl oluşuyo

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İnsan sesi nasıl oluşur arkadaşlarım bunu bilimsel olarak bir makele yada anlatımla bana yazarsanız iyi olur çok merak ediyorum teşekkürler.

İnsan sesi nasıl oluşuyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insan sesi nasıl oluşur...

insan sesi nasıl oluşur...

insan sesi nasıl oluşur Yıllarca gerçekten olmuş gibi kuşaktan kuşağa aktarılan öykülere efsane denir . Efsanede anlatılan olaylar bazen hayali olabilir . Ama efsaneler çoğunlukla gerçek olaylara ve gerçekten yaşamış kişilere dayanır. Bu öykülerin çoğu kahramanca işler yapmış kişilerle ilgilidir . Eski Yunanlı şair Homeros İlyada ve Odysseia adlı destanlarında krallara ve kahramanlara...
  2. Ses kısıklığını nasıl önleriz?

Ses kısıklığını nasıl önleriz?

ses kısıklığına çare ses kısıklığı nasıl düzelir telleri nasıl düzelir düzeltilir Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Öğüt, ses kısıklığını önlemek için kafein ve sodalı içeceklerin alınmaması, sigara ve alkolün kullanılmaması gerektiğini bildirdi. Prof. Dr. Öğüt, yaptığı yazılı açıklamada, ses kısıklığının en sık nedeninin larenjit denen ses...
  3. İnsan Sesi

İnsan Sesi

bariton ses insan sesi insan ses grupları sesleri grupları nelerdir İnsan sesi Tanrı’nın müzik sanatına ve bizlere sunduğu en muhteşem hediyelerden biridir. Eski zamanlarda sadece ayinlerde ve bu gibi dinsel temalarda kullanılan insan sesi daha sonraki aşamalarda, özellikle Rönesans sonrasında din dışı konularda da kullanılmaya başlanmıştır. Operanın doğması ile birlikte solo ses ve...
  4. Ses sağlığımızı nasıl koruruz?

Ses sağlığımızı nasıl koruruz?

Ses sağlığımızı nasıl koruruz? Merhaba kızlar son günlerde paso sesim kısılıyor acaba ne yapabilirim bu kısık sesten artık nefretin ediyorum:S
  5. ses nasıl güzelleşir

ses nasıl güzelleşir

Ses nasıl güzelleşir sesimi güzelleştirmek için neler yapmam gerekiyor. Kullanmam gereken bitkisel bir ürün yada karışım var mı teşekkür ediyorum sağoluuuuuuun :)))

Sayfayı Paylaş