gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

insan sevip sevdigini almasa

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Başından belalı kış gelir geçer

Gözün önünden yaş gelir geçer

Daha nice yaş gelir geçer
    Daha nice kış gelir geçer

Ne biçim sevdaydı da bana gülerler

İflah olmasın da yarı alanlar
    Daha bana nice yaş gelir geçer

Asik Ali Nursani

insan sevip sevdigini almasa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz

sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz

sevgini ispatla sevgini kanıtla ıspatla sevdiğiniz için ne yaparsınız sevdiginiz insan size inanmiyor ve sana sevgini ispatla diyor ne yapardiniz hadi melekler cevaplayinn
  2. Sevip de Sevilmeyeceğine

Sevip de Sevilmeyeceğine

Hayata dair birşeyler yapma telaşındayım. ya o kazanacak ya ben. bu karşılıklı bir yarış mı? bilmiyorum... ama hep karşılıklı oynuyoruz hayatla, ben evet diyorum o hayır... o yazıyor ben beğenmiyorum. ama sitem de etmiyorum. yine ne mi yaptı? boşver ya, değmez anlatmaya hayatı. ama yaşamaya değer, değil mi? ne için yaşamaya değer peki. niye, neye değer? ___________sana__________ demek...
  3. seni sevdigimi

seni sevdigimi

Ah bir söyliye bilsem sana Seni ne çok sevdiğimi Uzanıp tutabilsem ellerini Yüreğim yüreğine kavuşsa Benden çok uzaklardasın sevdiğim Sen içime çektiğim nefesim Aldığım her solukta benimsin Düşlerimde yalnız düşlerimdesin Seni uzaktan sevmekte güzel Bana uzakken sevgin bu kadar güzel Ya benim olsan.. sevdiğim O zaman bu yürek dayanırmı Bu kadar büyük sevgiyi taşırmı İçimden bir...
  4. Sevdigim..

Sevdigim..

Sevdigim.. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum.... Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Biliyordum seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi kimsenin okuma yazma bilmediği bir...

Sayfayı Paylaş