gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

insan topluluğu

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Ödenmesi gereken kamuya ait borca, zarar ve ziyana, Meydanlara toplanan bilinçsiz kalabalıklar döküntü insanlara, İnsanları toplu halde ağlar görmek onları sevindirecek bir gelişmeye, Toplu halde gülmeleri - ahmaklık ve isyanlarından dolayı- onları üzeceek haber ve gelişmelere delalet eder.

insan topluluğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağımsız Devletler Topluluğu

Bağımsız Devletler Topluluğu

Madde 1 - Avukatlık, kamu hizmeti ve serbest bir meslektir. (Değişik fıkra: 02/05/2001 - 4667/1. md.) Avukat, yargının kurucu unsurlarından olan bağımsız savunmayı serbestçe temsil eder.
  2. Avrupa Topluluğu Avukatlik Meslek Kurallari

Avrupa Topluluğu Avukatlik Meslek Kurallari

1. Giriş 1-1.Avukatın Görevi Hukuka saygı ilkesi üzerine kurulmuş bir toplumda, avukat önemli bir role sahiptir. Görev kanun çerçevesi içinde sadece bir vekaletin sadık uygulaması ile sınırlı değildir.Bir hukuk devletinde avukat, hem adalete, hem de hak ve özgürlüklerini savunmakla yükümlü olduğu yargılamaya tabi kişiler için de vazgeçilmezdir. O, müvekkilinin hem savunucusu, hem...
  3. Topluluk önünde konuşmak

Topluluk önünde konuşmak

rüyada topluluğa konuşma yapmak rüyada topluluğa konuşmak konuşma yapmak topluluk önünde konuşmak ruyada konusma Topluluk önünde konuşmanız gerektiği gerçeğiyle karşılaştığınızda kendinizi hiç çaresiz hissettiniz mi? İlk anda aklınızdan neler geçti? Başınızın döndüğünü, dizlerinizin titrediğini ya da nefes alamadığınızı farkettiğiniz oldu mu? Topluluk önünde konuşma yapmak gerçekten korkulu...
  4. Topluluk Önünde Konuşmak

Topluluk Önünde Konuşmak

Topluluk içinde konuşmaktan kimimiz çok korkarız, halbuki bazı ipuçlarını, püf noktalarına dikkat ederseniz, bu o kadar da korkulacak bir şey olmaktan çıkar, kimileri dinleyicileri pijamalarıyla hayal etmenizin işe yarayacağını söylerler.. bu da bir fikir, ama biz şunu söylüyoruz: Herkesin enaz sizin kadar gergin olduğunu unutmayın, onlar da sizin gibi birer insan..paniğe kapılmayın, rahat...
  5. Topluluk Önünde Konuşma Fobinizi Yenebilirsiniz..!

Topluluk Önünde Konuşma Fobinizi Yenebilirsiniz..!

Arkadaşlar 2 ay önce resmen hayatım değişti böylesine önemli bir şeyi sizinle de paylaşmak istedim. Ben üniversite öğrencisiyim ve hocalarımız için sunum yapmamız büyük önem taşıyor ama ben sınıfın karşısına geçtiğim anda bir terleme başlıyor ve sesim nerdeyse çıkmıyor denebilirdi :/ Birgün internette gördüğüm TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA FOBİNİZİ SADECE 1 GÜNDE YENEBİLİRSİNİZ! reklamı çok...

Sayfayı Paylaş