insan vücudunun resmi | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

insan vücudunun resmi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

insan vücudu resmi insan vücudunun resmi vücudu resimleri vucudu resimleri vücudumuzun

insan vücudunun resmi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. insan vücudu

Temiz ve sağlıklı beden, inancın kaynağı olan kalbin temizliğine; vücudun sıhhat ve kuvvetine, Vücudun zararlı ve yırtıcı bir hayvan vücudu olduğunu görmek bir kimse için gizliden gizliye duyuyan kin ve düşmanlığın açığa çıkmasına, Vücutta görülen zararssız fazlalık din ve dünyaca ziyadeliğe, Vücudunun belinden ikiye bölünüp denize atıldığını görmek bir davayı kazanmaya, bu haliyle bir...
  2. İnsan Vücudu

_Vücudumuzda bulunan yağla 7 iri sabun kalıbı yapabiliriz. _O kadar çok karbon taşırız ki bunları bîr araya toplayıp kullanmak mümkün olsa; 9000 adet kurşun kalem yapabiliriz. 2200 kibrite yetecek kadar fosforumuz, 250 gramdan fazla sürfürümüz, bir kaşık dolusu muz mağnezyummuş, 5 cm boyunda bir çivi yapacak kadar demirimiz vardır. _Vücudumuzda 25 milyar oksijen alıcı kırmızı kan...
  3. İnsan vücudunun yaratılışındaki mükemmelliyet

Evet arkadaşlar Allah insan vücudunu o kadar muhteşem yaratmışki bunu düşündükçe anlalıyabiliyoruz işte o muhteşem yaratılışta bilmediğimiz olağanüstü gerçekler . Dil izi: Eğer kimliğinizi saklamak isterseniz, dilinizi çıkarmayın. Parmak izine benzer şekilde, herkes tek ve benzersiz bir dil izine sahip. 2. Döküntü: Evde tüy dökme derdinden şikayetçi olan sadece evcil hayvanınız değil....
  4. İnsan vücudunun mucizeleri

insan vücudunun sırları vücusumuz hakkında bilinmeyenler şaşırtıcı gerçekler hiç duymadıklarınız hepsi burada melekler İnsan vücudunun mucizevi yapısına itirazımız yoktur sanırım melekler.Dün de sizlere ses tellerimizi paylaşmıştım,görsel anlamda daha iyi anlaşılıyor bu mucizevi yapımız.Ki zaten hala açıklanamayan sebebi bulunamayan bir sürü soruyu da barındırıyor organizmamız. O kadar çok...
  5. İnsan vücudunda hücreler

insan vücudunda kaç tane hücre vardır insan vücudunda kaç hücre vardır Hiç düşündünüz mü; vücudunuzda kaç tane hücre var diye Melek'lerim. :) Ben düşündüm ve bu konu üzerinde bir araştırma bile yaptım. Eminim şimdi merak ettiniz:) O zaman hadi bakalım buyrun hem merakınızı giderin hemde insan vücudundan da kaç hücre var öğrenin Melek'lerim. Bütün canlılar hücrelerin biraraya gelmesiyle...

Sayfayı Paylaş