gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İnsanı kopyalayamadım

Konu, 'İnsan bilimleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Zavos, bilimsel alandan gelen eleştirilere rağmen insan kolonlama çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Zavos, ABD’deki Lexington’daki ofisinden yaptığı açıklamada, gebelik oluşmadığını bildirerek, bilimsel alandan gelen eleştirilere rağmen klonlanmış insan embriyosu çalışmalarını sürdüreceğini kaydetti. Dr. Zavos, başarılı oluncaya kadar tekrar tekrar çalışacaklarını belirtti. Zavos, 17 Ocak’ta, ilk klonlanmış emriyoyu 35 yaşındaki bir kadına yerleştirdiklerini iddia etmiş, ancak gebeliğin oluşup oluşmadığını henüz söyleyemeyeceklerini açıklamıştı.

İnsanı kopyalayamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsandan FırÇa...

İnsandan FırÇa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İnsanin YaratiliŞi

İnsanin YaratiliŞi

İnsan bedeni, yeryüzündeki en karmaşık makinadır. Hayatımız boyunca bu bedenle görür, işitir, nefes alır, yürür, koşar ve zevk alırız. Bedenimiz kemikleri, kasları, damarları, iç organları ile mükemmel bir düzen ve tasarıma sahiptir. Bu tasarımın detayına inildiğinde ise daha da şaşırtıcı gerçeklerle karşılaşılır. Birbirinden farklı gibi görünen vücut parçalarının tamamı aynı...
  3. YURDUM iNSANI..‏...

YURDUM iNSANI..‏...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. insanı  yaşatan???

insanı yaşatan???

insanı yaşama bağlayan endir bu hayatta sizce?

Sayfayı Paylaş