gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

İnsanın 5milyon yıl sonraki hali

Konu, 'Çöplük' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Abartmıyorum bu benim bir kaç ay önce ki halim hahaha Demek ki ben geleceği önceden yaşayan seçkin özel biriyim hahaha Ay hiç kel kaldığım günlere bu kadar güleceğimi hiç bilmezdim koptum resmen hahaha :Çok şükür Rabbime, ki aylar önceydi ve şimdi geçti :)

İnsanın 5milyon yıl sonraki hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğiniz doğduktan sonraki birinci yıl içinde ne gibi gelişmeler gösterecek?

Bebeğiniz doğduktan sonraki birinci yıl içinde ne gibi gelişmeler gösterecek?

1-3 aylıkken: Bebeğiniz yeni doğduğunda yandaki gibi dış dünyaya ilgisiz gözükse de kısa zamanda yavaş hareket eden nesnelere, yüzlere ve eşyalara bakmaya ve onları incelemeye başlar. -6. haftadan itibaren nesneleri kendi arzusuyla tutar. Nesneleri daha dikkatlice incelemeye başlar ve hafızasına aldıklarını sonradan tanır. -ses duyduğunda sesin geldiği yere yönelir. -Yenidoğan bebekler...
  2. hamilelikten sonraki estetik sorunlar

hamilelikten sonraki estetik sorunlar

Hamilelik ve anne olmak kadın hayatının en güzel ve en heyecan verici dönemleri. Ancak bazı kadınlar için bu süreç pek de istenmeyen kalıcı fiziksel değişimleri de beraberinde getiriyor. Çoğu kadın vücudundaki bu değişikliklere fiziksel ve duygusal anlamda uyum göstermekte güçlük çekiyor. Bazen bacaklardaki varisler veya ciltteki çatlaklarla sınırlanan, bazen de göğüslerde küçülme veya...
  3. Kanser 2020 yılında 16 milyon insanı vuracak

Kanser 2020 yılında 16 milyon insanı vuracak

Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu ve Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü tarafından, Uluslararası Kanser Savaş Örgütü’nün himayesinde 2 yıldır düzenli olarak kanser haftasında gerçekleştirilen “Ulusal Kanserli Hastalar Kongresi”nin üçüncüsü bu sene, 4-5 Nisan 2008 tarihlerinde Ankara Dedeman Otel’de düzenlenmektedir. TÜTÜN, HİÇ TARTIŞMASIZ OLARAK KANSERLERİN %30’UNDAN...
  4. sonraki kadınlar önceki çocuklar

sonraki kadınlar önceki çocuklar

Kadın ya da erkek sonraki evliliklerini yaptıklarında önceki çocuklarıyla ilgili duygu değişimi yaşıyorlar. Sanki çocukları artık kendilerinin değil ya da artık daha az kendilerininmiş gibi davranıyorlar... Çocukların hayatını altüst eden ve onların sağlıklı bir kişilik geliştirmelerine engel olan bu durum; özellikle babanın yeniden evlendiği ve çocuğun anneyle birlikte yaşamını sürdürmek...
  5. Cem Yılmaz'ın 20 Yıl Önceki Hali!!!

Cem Yılmaz'ın 20 Yıl Önceki Hali!!!

Cem Yılmaz Cem Yılmaz 20 Yıl Öncesi İşte Cem Yılmaz'ın 20 yıl önceki halini merak edenler için...Pek değişen bişi olmamış ama tabi aynı zamanda değişen çok şeyde olmuştur:D:D Demek ki kendince çok şey değişmiş olmalı Cem Yılmaz için evlenmeye bile karar verdiyse...:D:D 20 Yıl Önce Böyleydiler Ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın 20 yıl önce Leman Dergisi'ne ilk girdiği günlerden bir fotoğrafı...

Sayfayı Paylaş