gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

İnsanın bildiğini anlatamaması...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

ne kötüdür insanın bildiğini anlatamaması bilirmisin ne kötüdür insanın bildiğini anlatamaması ben deyip susması sen deyip ağlamaklı olması ben susması sen ağlamaklı kalması olması Ne kötüdür insanın aklı ile yüreği arasında sıkışıp kalması.... Ne kötüdür insanın an kadar yakın...Bir asır kadar uzak olması...
    Ve bilirmisin ne kötüdür
    İnsanın bildiğini anlatamaması...
    BEN" deyip susması..."SEN" deyip ağlamaklı olması

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: İnsanın bildiğini anlatamaması...
    güzel .. çok hoş saol paylaşımın için.:)

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sende sağol cnm...

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    sözde söz yani üstüne varmı söylenecek:)
    emeğine sağlık canım

6. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Tşkler cnm sağol...

İnsanın bildiğini anlatamaması... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DoĞru BİldİĞİmİz YanliŞlar

DoĞru BİldİĞİmİz YanliŞlar

Yapılan bir araştırma geleneksel sağlık tavsiyelerinin doğru olmayabileceğini ortaya koydu. İşte doğru ve yanlışlar; C vitamini soğuk algınlığıyla savaşıyor: YANLIŞ - C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir. Soğuk algınlığını iyileştirmiyor. Parmak çıtlatmak kireçlenmeye sebep oluyor: YANLIŞ - Çıkan ses kireçlenmeden değil, eklemler arasındaki hava boşluklarından geliyor. Soğuk yere...
  2. saçla ilgili yanlış bildiklerimiz

saçla ilgili yanlış bildiklerimiz

Kadınların en büyük sorunudur saç dökülmesi bugüne kadar meğer ne çok şeyi yanlış biliyormuşuz... Beyaz saçımızı kopardığınızda yerine iki tane çıkar. Bu doğru değil ama beyazlaşma gördüğünüzde bundan sonra bu saç telinin beyaz çıkacağından emin olabilirsiniz. Sık saç kestirmek ya da kestirmemek saçların daha hızlı büyümesini ne yazık ki sağlamaz. Saçlarınızı düzenli olarak uçlarından...
  3. Zararlı bildiğiniz Yararlı Bilgiler!

Zararlı bildiğiniz Yararlı Bilgiler!

sakız patates kızartması sakiz hamilelikte sakız yutmak Benim oğlum doğduğundan bu yana bana hep kayın validem''oğlana sakın antibiyotik içirme çocuğun dişleri çıkmaz çıksada çürür''derdi:SAma ben oğlana doktor her antibiyotik verdiğinde içirdim.Çok şükür dişleri taş gibi maşallah:DEski zaman insanların düşünceleri farklı oluyor benim kaynanacığım gibi:seker:Aslında kaynanam gibi bir çok kişi...
  4. Salata İle Bildikleriniz Doğrumu

Salata İle Bildikleriniz Doğrumu

Salatalar çok sağlıklı hemde lezzetlidir ama biz salataları genelde form tutmak vve kilo vermek istediğimiz zaman tercih ederiz.... Peki kızlar salatayla ilgili bildiklerinizin doğru olup olmadığını kontrol etmeye hazır mısınız? İşte mitler... MİT 1: Salata, hamburgere göre her zaman daha az kalorilidir. Bu tamamen yanlış bir bilgi. Salatanın üzerine eklenen soslar oldukça yüksek...
  5. Saçlarla İlgili Bildiğimiz Yanlışlar

Saçlarla İlgili Bildiğimiz Yanlışlar

saçlarla ilgili bilgiler saçlarla ilgili ilginç bilgiler doğru bilinen yanlışlar Saç bakımı hepimizin üzerinde durduğu konulardan biridir melekler . Öyle ya da böyle yoğun saç bakımı uygulamasak ta saç fırçamızda gördüğümüz saç tellerinin artması bizleri harekete geçirir. Hiçbirşey yapamasak şampuan ya da saç kremi değişikliği yaparız. Görüntümüzü son derece etkileyen saçlarla ilgili ilginç...

Sayfayı Paylaş