gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İnsanın diğer varlıklarla benzen yönleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İnsanın Diğer Varlıklarla Benzer Yönleri nelerdir İnsanın Diğer Varlıklarla Benzer özellikleri
    İnsanlarla hayvanların müşterek özellikleri şunlardır; ikisinin de yaptıkları işlerde ve hizmetlerde nefisleri için bir haz, lezzet ve ücret aramalarıdır Hayvanın lezzet ve hazzı, sadece dünyevîdir, bizzat yaptığı işin içindedir ve o âna mahsustur. Onlar, yaptıkları işlerden tam bir zevk ve lezzet alırlar.

İnsanın diğer varlıklarla benzen yönleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yön

Yön

Ana yönler sağlam tesbit yapmaya, isitkametini iyi belirleyeme, tali yönler tereddüde delalet eder.Rüyasında yönünü kolaylıkla bulan kimse bütün sorunlarını çok kolay çözer. Elinde pusula olan kimse hata yapmadan başarıya ulaşacak demektir. Ayrıca görülen yönlere de dikkat etmeli ve rüya ona göre yorumlanmalıdır
  2. hayvanların birbirlerine benzeme çabaları:D

hayvanların birbirlerine benzeme çabaları:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. varlığın varlığıma sebeptir yar

varlığın varlığıma sebeptir yar

çok yorgunum be sevdiğim bu yollar beni çok yordu,varlığın huzur veriyor bana beni sensiz bırakma...İNCİÇİÇEYİM dersin ya hep bana çiçeğini sensizlikte soldurma,yokluğunla cezalandırma... Yar… Söylenemediği için biriken cümlelerimle karşındayım Gözlerine bakmaya cesaretim yok..! Sadece yüreğine dokunabilmek için buradayım.. En çaresiz En aciz Ve en saf halimle...
  4. İşte Burçlarına Göre İnsanların En Zayıf Yönleri!

İşte Burçlarına Göre İnsanların En Zayıf Yönleri!

burçlara göre zayıflıklar, burcuna göre en zayıf yönler, burçlara göre zayıf yönler Sevgili melekler, kabul edelimki hepimizin zayıf olduğu, iradesizlik gösterdiğimiz bazı yanlarımız var. Her sabah okumadan evde çıkmadığımız burçlara göre zayıf yönler astrologlarca belirlenmiş. Bakın bakalım sizin zayıf yanınız neymiş :) Koç Burcu (Aries) 21 Mart - 20 Nisan En zayıf noktaları:...

Sayfayı Paylaş