gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

İnsanın Pin Kodu (Douglas Forbes)

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

douglas forbes pin kodu douglas forbes insanın pin kodu ilişkilerin insanın kitap [​IMG]
    Kitabı okumaya başlarsanız pin kodu, insanların üzerinde deneyip nasıl başarılı sonuçlar aldığını bulucaksınız.

Akan bölümlerde sıra size geliyor. Doğum tarihiniz masaya yatırılıyor ve aşağıda kısaca anlattığımız şekilde hayatınızın rakamları bir bir ortaya çıkıyor. Buraya kadar her şey iyi. Fakat kitap, sanki bir yerde kesintiye uğruyor. Kişilik rakamınızın tam açıklaması kitapta var..
    Bende biraz araştırmamla size başlamanız için bir adım attırayım dedim.

Nasılmı? Aşağıdaki linke giriş yapıp kendi kodunuzu bir öğrenin bakalım. devamı için kitabı okumanızı öneriyorum..

http://www.meleklermekani.com/fal-c...-kodunuz-nedir-nasil-bulunur-ozellikleri.html

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İsmini geçenlerde bir müdürüm bahsetmişti güzel kitap diye şimdi burda rastgelince şaşırdım.. tşk ederim bilgi için..

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşımın için teşş ederimm handnaca okumaya çalışıcam :kiss:

İnsanın Pin Kodu (Douglas Forbes) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanın Pin Kodu

İnsanın Pin Kodu

hayatımızın pin kodu ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı...
  2. insanın pin kodu

insanın pin kodu

İnsanın pin kodu ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı elementi:hava...
  3. insanın pin kodu....

insanın pin kodu....

Ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı elementi: hava *lider *uçucu *parlak...
  4. İnsanların da Pin Kodu Varmış!!!

İnsanların da Pin Kodu Varmış!!!

kaderin şifresi nasıl çözülür Kaderin Şifresi çözüldü!” Bunu iddia eden ben değilim :D Doğum tarihiniz kişiliğinizi belirliyor.Bakın bakalım pin kodunuz doğru mu?:) “İNSANIN PİN KODU’nun inanılmaz doğruluğu ve kesinliği, insanı, dünyada çözülemeyen yalnızca birkaç sır kaldığına inandırıyor.” Astrolojiden daha güçlü, nümerolojiden daha etkili yepyeni bir teknik... İnsanın Pin Kodu,...
  5. İnsanın pin kodu,Ayın kacında doğdunuz?

İnsanın pin kodu,Ayın kacında doğdunuz?

ayın kacında doğdunuz? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor.... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı 1 özü:yaratıcı elementi:hava *lider *uçucu *parlak...

Sayfayı Paylaş