gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnsanlar oturmasın Diye neler yapmışlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İnsanlar oturmasın Diye neler yapmışlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dile benden ne dilersen

Dile benden ne dilersen

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen Üç hakkım var değil mi? diye sormuş. Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami...
  2. Sen Ne Dilersen

Sen Ne Dilersen

Tür : Dram Gösterim Tarihi : 2 Aralık 2005 Yönetmen : Cem Başeskioğlu Senaryo : Cem Başeskioğlu Görüntü Yönetmeni : Gökhan Atılmış Müzik : Selim Bölükbaşı , Cafer İncekara Yapım : 2005, Türkiye Oyuncular Işık Yenersu (Yaşlı Eleni) , Fikret Kuşkan (Musa) , Işın Karaca (Marika) , Zeynep Eronat (Yaşlı Eftimiya) , Yıldız Kenter (Mimi) , Güler Ökten (Anastasia) , Ahmet Mümtaz...
  3. Neden diye Sorma ...

Neden diye Sorma ...

Yine aynı sayfada .. yine aynı yerde .. Yine aynı kalem .. Yine aynı yürek .. Yine aynı dert .. Sen yoksun .. ... Bugün yine seni andım İstanbuL'a ''Seni seviyorum '' sıradan gelebilir ..ama ben içten söylüyorum .. Neden sevdiğimi bilmiyorum ama , ''Seni çok seviyorum ...'' BeLki tutukluk ..beLki delilik ... nedersen de .. Kimbilir beLkide aşk ... Seviyorum ya işte ne önemi var ki...
  4. Yeryüzünde insan eliyle yapılmış en büyük yapı nedir?

Yeryüzünde insan eliyle yapılmış en büyük yapı nedir?

Yanlış cevaplar arasında Büyük Piramit, Çin Seddi ve Kuveyt teki Mübarek el-Kebir Kulesi sayılabilir. Doğru cevap 1948 de açılan Fresh Kills çöp depolama alanı çok geçmeden insanlık tarihindeki en büyük projelerden biri haline geldi ve sonunda Çin Seddi ni geride bırakarak dünyada insan eliyle yapılmış en büyük yapı oldu.
  5. " Aşk nedir " diye soranlara

" Aşk nedir " diye soranlara

Aşk tamamiyle böyle birşey olsa gerek...Helal olsun teyzeme bu yaşta bile aşkının peşinden gitmiş :tik: Konya'nın Seydişehir ilçesinde emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı adama aşık olan 80 yaşındaki kadın, evden kaçarak sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu ise kalp krizi geçirdi. Seydişehir ilçesi Kavak köyünde ikamet eden 80 yaşında 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, ölen...

Sayfayı Paylaş