gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

insanlar parayı ne zaman kullanmaya başlamıştır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tarihte İnsanlar ilk olarak parayı ne zaman kullanmaya başladılar, paranın icadı ve içat edenlerle birlikte ilk para ne zaman kullanılmaya başladı. Teşekkür ediyorum.

insanlar parayı ne zaman kullanmaya başlamıştır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne zamandan beri insanlar gözlük kullanıyorlar?

Ne zamandan beri insanlar gözlük kullanıyorlar?

Ne zamandan beri insanlar gözlük kullanıyorlar? Şüphesiz tarih boyunca tüm insanlarda görme kusuru olmuştur. 13. Yüzyılda gözlük ortaya çıkıncaya kadar gerek doğuştan gerekse sonradan göz bozukluğu olan insanlar, ömürlerini böyle geçirmeye, iş yapamamaya hatta evden dışarı çıkamamaya mahkumdular. Aslında gözlüğün ana malzemesi olan camın tarihi 4500 yıl evveline kadar gidiyor. Antik dünya...
  2. İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

Çok merak ediyorum ben biz insanlar neden geçmişimizi özlüyoruz? Yaşadığımız anın kıymetini bilmiyoruz sonrada o günleri özlüyoruz sizce neden bu böyle? Yorumlarınızı bekliyorum melekler. Şimdiden herkese teşekkürler..
  3. ilk insan hakları mahkemesi ne zaman açıldı

ilk insan hakları mahkemesi ne zaman açıldı

kızlar ilk insan hakları mahkemesi kaç yılında kuruldu ne zaman açıldı bilgi verir misiniz.
  4. hz adem yeyüzüne ne zaman inmiştir

hz adem yeyüzüne ne zaman inmiştir

selam arkadaşlar hz adem yeyüzüne ne zaman inmiştir bilen var mı
  5. Çocuklarınıza çatal kaşık kullanmayı ne zaman öğretmeye başladınız

Çocuklarınıza çatal kaşık kullanmayı ne zaman öğretmeye başladınız

Merhaba.Benim 13 aylık bir kısım var ve herşeyi elleriyle yemeyi seviyor, ben de rahat bırakıyorum.Ancak bazen görüyorum ki 12 aydan sonra ufak ufak çatal kaşık kullanımı öğretilmeye başlanmış.Ben daha eline vermedim.Yanlış mı yapıyorum?

Sayfayı Paylaş