gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

insanlarla kaynaşıyor musunuz?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kime sorsanız, çevresindeki kişilerle çok iyi ilişkiler içinde olduğunu ileri sürer. Biri çıkıp da Ben insanlardan uzak durmaya bakıyorum demek cesaretini göstermez. Kısacası hepimiz çevremizdeki kişilerle çok iyi kaynaştığımızı iddia ederiz. Aksini düşünenleri ise art niyetli olmakla suçlarız. Acaba gerçekten çevremizdekilerle kaynaşabiliyor muyuz? :) İnsanlarla kaynaşıyor musunuz?

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Kendinize başkalarından daha fazla önem veriyorsunuz. Fakat çevrenizdeki kişileri yok saydığınızı da iddia edemeyiz. Zaman zaman insanlarla çok iyi iletişim kuruyorsunuz, zaman zaman ise kendi kabuğunuza çekiliyorsunuz. yengec burcuyum kabugumda ordandır herhalde

3. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Test Sonucu:

Kendinize başkalarından daha fazla önem veriyorsunuz. Fakat çevrenizdeki kişileri yok saydığınızı da iddia edemeyiz. Zaman zaman insanlarla çok iyi iletişim kuruyorsunuz, zaman zaman ise kendi kabuğunuza çekiliyorsunuz.

tşklr

4. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Test Sonucu:
    Kendinize başkalarından daha fazla önem veriyorsunuz. Fakat çevrenizdeki kişileri yok saydığınızı da iddia edemeyiz. Zaman zaman insanlarla çok iyi iletişim kuruyorsunuz, zaman zaman ise kendi kabuğunuza çekiliyorsunuz.

teşekkürler.

insanlarla kaynaşıyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz?

Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz?

dünyanın en büyük kıçı Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz? ATA'MIZA göre dünyanın en büyük insanı kim biliyormusunuz? Atatürk bir akşam, Çankaya'da arkadaşlarına sordu - Dünyanın en büyük insanı kimdir? - Timur'dur Paşam! - Değil - Fatih'tir - Değil - Yavuz Sultan Selim - Değil - Alpaslan - Değil - Napolyon - İskender -...
  2. insanı  yaşatan???

insanı yaşatan???

insanı yaşama bağlayan endir bu hayatta sizce?
  3. Çok Fazla Su İçmenin İnsanı Zehirlediğini Biliyor musunuz Melekler ?

Çok Fazla Su İçmenin İnsanı Zehirlediğini Biliyor musunuz Melekler ?

fazla su zehirler mi fazla su zararlı mı fazla su içmek zehirler mi Sevgili melekler, diyet listelerinde hep bol bol su için uyarısıyla karşılaşırız. Ancak herşeyin olduğu gibi suyun fazlası da zararlı. İnsan vücudunun % 60'ı su olduğu halde dünyanın en faydalı gıdası suyun bile fazlası ölüme kadar götürebilir. Bu yazımızda fazla su zehirler mi sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde...
  4. cin insana musallat olur mu yanıma gelebilir mi

cin insana musallat olur mu yanıma gelebilir mi

Kızlar merhaba benim sizlere bir sorum olacak. Acaba Cin yanıma gelip rahatsız edebilirmi? Rahatsız etmemesi için neler yapmam gerekir. Yada hangi duaları etmem gerekiyor. Bu konuda bana lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkür ediyorum. Derin Denizcan.

Sayfayı Paylaş