gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

insanlık dramı

Konu, 'Çöplük' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: insanlık dramı

yha yuh artık yha valla yha yazık bu kadınlara kadın bile değil çocuklara kzı çocuklara yazıkkk bunları yapan insanlar elimde olsa bir kaşık suada boğardımmm emeğine sağlık canımm teşşekürlerrrr

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ya inanca,öflere ve adetlere saygımız var ama bu kadarıda fazla sanırım ne demek bu ya nasıl bir inanış yazık zavallıların yüzünde tebessüm bile yok kurban edildiklerinin farkındalar Allah yardımcıları olsun çok ilginç gerçekten Allah bu insanlara akıl fikir versin

4. ~CaDaLoS~

~CaDaLoS~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Allah yar ve yardimcilari olsun:( canlarim benim daha anasinin kuzusu onlar kücüklüklerini bile yasiyamadan neler icinde buluyorlar kendilerini:( bunlara göz yumanlarinda allah bin belasini versin :( allaha inancimiz büyük elbet burda olmasa bile diger tarafda hesaplasma günü gelecekdir !

insanlık dramı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berivan - Bir Töre Dramı

Berivan - Bir Töre Dramı

Berivan "Zina suç sayılmalı" görüşündeymiş, Kadından Sorumlu yeni Devlet Bakanı... Göreve başlarken, onu Berivan karşıladı. Henüz 14'ündeydi Berivan... 6 aylık hamileydi. Karnındaki çocuğun babası, kocası değildi. Onu belki sevmiş, belki bedenini gönülsüzce vermişti. Ama işte orada, derisinin altında, canının içindeydi bebek... 3 ay sonra kucağında olacaktı. Lakin töreyi biliyordu....
  2. Küçükçekmece'de insanlık dramı

Küçükçekmece'de insanlık dramı

10 civarında göçmen bitap şekilde bulundu. 50 civarında göçmen bölgeden toplanarak gözetim altına alınırken polis bölgeye dağılan göçmenleri arıyor. Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Küçükçekmece'de yabancı uyruklu kişilere ait olduğu ifade edilen 13 cesedin bulunmasına ilişkin, ''Maalesef burada bir insanlık dramı var'' dedi. Yeniay, olay yerinde incelemelerde bulunduktan...
  3. İnsanlık Dramı

İnsanlık Dramı

Bir TIR’da Türkiye üzerinden Yunanistan’a geçmek isteyen 138 Pakistan, Burma ve Eritre vatandaşından 13’ü havasızlıktan boğuldu. Sürücü ölenlerle birlikte mültecileri K.Çekmece Kayabaşı Köyü’ndeki boş araziye bırakıp kaçtı. VAN’dan İstanbul’a 2 günde gelen TIR, dün sabaha karşı Kayabaşı’nda durduğunda içinden açlık, bitkinlik ve ölüm boşaldı. Türkiye üzerinden yasadışı yoldan Yunanistan’a...
  4. yaratıcı drama

yaratıcı drama

ısınma oyunları örnekleri doğaçlama örnekleri ilköğretim drama yaratıcı masal eğitsel drama Dr. Ayşe OKVURAN Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi, İlköğretim Bölümü, Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı 1962 Ankara doğumlu. İlk, orta lise tahsilini Ankara'da tamamladı. Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri fakültesinde Eğitim Psikolojisi konusunda lisans eğitimi aldıktan sonra üç yıl...
  5. kendini banlayan adminin dramı

kendini banlayan adminin dramı

BaK SeN Şu ADMİN'e Abi seni kim banladı ya? +Ben kendimi banladım -Delimisin abi sen? +Banlanmamış olsam şu anda senide banlardım ----------------------------------------- -Abi hayırdır nasıl oldu bu? +Ben kendimi banladım dost -Niye nolduki abi? +Sanal dünya beni sıktı dost, gerçek dünyanın admini olacağım ------------------------------------------ -Ban yemişsin abi nasıl oldu bu?...

Sayfayı Paylaş