gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

insanoğlu yeterki istesin

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

insanoğlu yeterki istesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen yeterki iste hiç birşey engel diil.....(bi kakın)

Sen yeterki iste hiç birşey engel diil.....(bi kakın)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isim

isim

Rüyadaki isimler çok önemlidir. İsmin anlamı çok büyük değer taşımaktadır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildigini görmek, eger çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is gelecegine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacagina isarettir.
  3. is

is

maddi ve manevi sıkıntıdır iyi sayılmaz
  4. Keremcem - Yeterki İste

Keremcem - Yeterki İste

seninle kalmak isterdim yine de gitmek bana iyi gelecekti ama bir daha düşün isterdim al bu son bir şans daha benim tavsiyem sana güzel bir gün daha varsa atma karlı dağlar ardına baktın uyanmışsın yarından sonra o zaman arama boşuna yeter ki iste kalbim al verdim içinde bir deli sevda senin yerinde olsam kal derdim sabrımdan çok emin olma
  5. sen iste yeterki avatardan çok ne var!!

sen iste yeterki avatardan çok ne var!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş