gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnsert Tuşu Çalışmıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İnsert Tuşu Çalışmıyor ne yapmak lazım lütfen bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin benden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba arkadaşım... Word seçenekleri/Gelişmiş/Düzenleme seçenekleri altında
    "Üzerine yazma modunu denetlemek için INS tuşunu kullan" kutusu var onu tıklamanız yeterli.

İnsert Tuşu Çalışmıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. photoshop kısa yol tuşları

photoshop kısa yol tuşları

Başlarken Ctrl + Alt + Shıt basılırsa Photoshopa reset atılır yani son ayarlamalar gider. Alt + Backspace Foreground rengını boyar Ctrl + Backspace Background rengını boyar Ctrk + K weya Edit=Prefence=General genel ayarların yapıldığı menü Ctrl + + Zoom in Ctrl + - Zoom out Zoom yaptığınızda space tusuna basarsanız zoom un ıcınde dolasabilirsiniz Tab tusu ile butun bölümleri kaldırıp...
  2. İnsert Tuşu Hangisi

İnsert Tuşu Hangisi

İnsert Tuşu Hangisi lütfen cevap yazın klavyedeki İnsert Tuşu Hangisi bilmiyorum bulamıyorum inc gibi bişey yazıyor ama:S
  3. Ares Neden Çalışmıyor

Ares Neden Çalışmıyor

Ares Neden Çalışmıyor ne yapmam lazım bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
  4. bebeğim için çalışmıyorum

bebeğim için çalışmıyorum

hamilelikte işten atılma doğumdan sonra işten çıkma merhaba kızlar, geçen hafta itibari ile işten çıktım :( çünkü aynı anda hem işi hem bebeği idare edeeyeceğimi anladım anne olmak gerçekten özveri istiyor ama herseye değiyor
  5. Klavyenizde Gr Tuşu Çalışmıyorsa Yapmanız Gereken...

Klavyenizde Gr Tuşu Çalışmıyorsa Yapmanız Gereken...

Klavyede Gr Tuşu Çalışmıyor Yardım Klavyede Gr Tuşu Çalışmıyor Çözüm Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız klavyede eşittir işareti yapılışı ile ilgili bilgiler verdiktan sonra bu sayfamızda da Klavyede Gr Tuşu Çalışmıyor Yardım diyenler için Klavyede Gr Tuşu Çalışmıyor Çözüm yolları sunuyoruz... Klavyede Gr tuşunun çalışmamasının sebepleri çeşitlidir. Bunlardan...

Sayfayı Paylaş