gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Instagram aktif olmayan hesapları silme kararı aldı !

Konu, 'Meleko Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ınstagram,ınstagram hesapları,ınstagram aktif olmayan hesaplar,ınstagram aktif olmayan hesapları siliyor ınstagram.jpg

Instagram Aralık 2014 itibariyle aldığı karar doğrultusunda kullanıcı deneyimini daha iyi bir hale getirmek amacıyla bazı aksiyonlar almaya başladı. Instagram kullanıcılarına da duyurulmaya başlanan özellik, kullanıcılara “takipçi sayınızda değişiklikler” yaşanabilir şeklinde duyuruldu.

Instagram’ın Community Guidelines‘ına dikkat çekilen bu değişiklikle birlikte Instagram inaktif olan hesapları, spam hesapları, takipçi satın alma gibi üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla kullanılan hesapları tamamen silmiş olacak. Instagram bununla birlikte kullanılan pek çok kullanıcı adının yerini boşaltmış olacak.

Instagram, Community Guidelines’da da belirtildiği gibi kısaca kendi fotoğraf ve videolarınızı yüklemenizi, kıyafetlerinizi üstünde tutmanızı, saygılı olmanızı ve spam yapmamanızı istiyor.

Instagram’ın yaptığı bu yeni temizlikle birlikte aktif olmayan hesaplarla birlikte kendine ait fotoğraf paylaşmayan hesapları da silecek. Kısacası bu büyük temizliğin ardından Instagram kurallarını kullanıcı deneyimini de düşünerek katılaştıracak gibi gözüküyor.

Instagram politikası gereği illegal içeriklere, çıplaklığa, kendine zarar vermeyi özendiren içeriğe, spam ve kendine ait fotoğraf/videoları paylaşmayan hesaplara izin vermiyor. Instagram bu konudaki ilkelerine uyum gösteremeyecek kullanıcıları ise açık şekilde alternatif görsel paylaşım servislerine yönlenmeye davet ediyor. Sonuç olarak 2015 yılında biraz daha temiz bir Instagram ile karşılaşacağımız aşikar. Bu süreçte Instagram’ın artık Facebook gibi halka açık bir şirketin parçası olmasının da etkisi mevcut.

Instagram aktif olmayan hesapları silme kararı aldı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Yeni Hesap Al

Msn Yeni Hesap Al

msn yeni hesap alma, nasıl alınır, Msn mi şifresini unuttum yeni hesap almak istiyorum. Acaba nereye başvurmam lağzım. Yani hangi linkten yeni hesap alabiliyorum.
  2. Altın hesabı

Altın hesabı

Kızlar Altın hesabı açmak istiyorum, aranızda açan varmı. Hangi Banka yapıyor?
  3. Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook Hesabını Silme Facebook Hesabını Tamamen Kapatma Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Facebook hesap silme tamamen silme konusunda sizlere ilgili tüm bilgileri detaylarıyla birlikte veriyoruz. - Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin. -Hesabınızı silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Parolanızı ve...
  4. Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba ben google de ki hesabımı silmek istiyorum ama google de hesap kapatma nasıl olur bilmiyorum aranızda Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır bilen varsa lütfen bana yapmam gerekenleri yazsın kızlar.
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş