gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Sosyal ağ niteliğinde fotoğraf paylaşma platformudur. İnstagram hızlı bir şekilde fotoğraf çekme, farklı efektler uygulama ve en önemlisi çok kolay bir şekilde sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunuyor.

İnstagram uygulamasını indirdikten sonra kayıt ol yazısına basıp sırasıyla mailinizi, kullanıcı adınızı,şifrenizi,telefon numaranızı (zorunlu değil) yazın ve bir profil resminizi seçin.

Yıldız görünümlü kısma bastığınızda, Users ve Hashtags diye 2 kısım çıkacak karşınıza. Bunlardan Users olan kısmına arkadaşlarınızın ismini yazıp onları bulabilirsiniz. Hashtag kısmı ise taglı resimler bölümüdür.

Arama kısmından aradığımız kişiyi bulduğumuz zaman Follow tuşuna basarak onun yayınladığı fotoğrafların anasayfamızda çıkmasını sağlayabiliriz, böylelikle onu takip etmiş oluruz.

Instagramın size sunduğu filtrelerle, fotoğraflarınızın rengiyle oynayabilir, ışığını ayarlayabilir, istediğiniz kısımları bulanıklaştırabilirsiniz.

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

neoxin kullanan neoxin metaxren 9 metaxren 9 kullananlar kızlar zayıflatma yöntemleri ile ilgili internette dolaşırken biber hapına rastladım acaba içinizde bu hapı kullanan yada bilen varsa bana yararı yada zararı oluyormu bu konuda bilgi verebilir mi? lütfenn!
  2. Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast sistemi nedir hangi ülkelerde uygulanır sistemin yürüyüşü nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.
  3. Kıdem tazminatı tavanı nedir bilgi verirmisiniz ?

Kıdem tazminatı tavanı nedir bilgi verirmisiniz ?

Selamlar. Yeni işe başlayan bir devlet memuruyum.Arkadaşlar konuşurken duydum kıdem tazminatı nedir ?
  4. odeabank nedir bilgi verirmisiniz

odeabank nedir bilgi verirmisiniz

Hülya avşar çıkıyor odeabank falan diye, banka herhalde ama tam da anlamadım reklamdan, odeabank hakkında bilgi verirmisiniz ? :S
  5. Şehzade Bayezid ne zaman ölmüş bilgi verirmisiniz

Şehzade Bayezid ne zaman ölmüş bilgi verirmisiniz

Merhaba.Benim merak ettiğim Şehzade Mehmetin ölüm tarihi.Şehzade Mustafa ne zaman ölmüş bilgi varmı sitede?

Sayfayı Paylaş