gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Instyler Saç Şekillendiricisi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

instyler saç şekillendiricisi instyler saç şekillendirici yorumları kullanıcı yorumları İnstyler saç düzleştiriyi duydunuz mu bilmiyorum ama ben az önce bu ürünün tanıtımını izledim ve hemen nette sizler için bir araştırmaya karar verdim.Çünkü bu ürün piyasada bulunan saç düzleştiricilere hiç benzemiyor muhteşem birşey.Sizin bir emek harcamanıza bile gerek yok çünkü kendi döner bir başlığı var istediğiniz şekildeister düz,ister dalgalı şekiller verebiliyor.İsterseniz sizlere instyler hakkında detaylı bilgilere geçerek bu ürünü daha yakından tanımanız için gerekli bilgileri aktarayım [​IMG]
    Hayır, bu bir saç fırçası değil. Alışıldık türden bir saç düzleştiricisi de değil.
    Bu, InStyler Saç Şekillendiricisi , bugüne dek piyasaya sunulmuş hiçbir saç bakım & şekil kazandırma aletine benzemeyen, yepyeni bir saç düzleştiricisi!

InStyler’ın sırrı, dört sıradan oluşan farklı sertlikte fırçalarla birlikte çalışan döner başlıklı silindir sistemi.

InStyler saç şekillendiricisini saçınız üzerinde çalıştırdığınızda, ilk fırça seti karışmış durumdaki saçlarınızı nazik bir şekilde açar ve ayırır. Ardından, döner kafalı silindir sistemi saçınızın üzerinde kayarak her bir saç tutamını canınızı yakmadan açar, düzleştirir ve şekil kazandırır. Son olarak, ikinci fırça seti saçınız üzerindeki son dokunuşu gerçekleştirir. Sonuç, inanılmaz!
    InStyler’ın en iyi tarafı ise, patentli tasarımı ile bu özel cihazın saçlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecek olması.

Aslına bakılacak olursa, InStyler ısı gücünden yararlanan diğer saç aletlerine kıyasla çok daha az ısı kullanarak çok daha iyi sonuçlar elde eder. Nasıl mı? InStyler’ın döner kafalı silindir sistemi her bir saç tutamı üzerinde ayrı ayrı çalıştığı için toplamda çok fazla ısı kullanmaya gereksinim duymaz. InStyler ile saçlarınız çok daha parıltılı, canlı ve hayat dolu olacak!

Artı olarak, diğer saç aletlerine göre çok daha fazlasını yapar. InStyler ile saçlarınıza hacim kazandırabilir, en sıkı ve sert saçları bile açarak düzleştirebilirsiniz. Hem de yalnızca 8 dakikada yeni bir stil deneyebilir, 2 dakikada bu stili bir diğeriyle değiştirebilirsiniz. Saçınızı InStyler’ın döner kafalı silindir sistemine sarın ve gerisini InStyler’a bırakın!

Nasıl çalışır?

Sıradan saç düzleştiricilerde aşırı ölçüde sıcak iki plaka arasına alınan saç sıkıştırılır, ezilir ve neredeyse kelimenin somut anlamıyla pişirilir. Karışık durumdaki saç tutamlarınızı bir arada sıkıştırıp ısıtan bu sistem saçlarınızı ancak bir kağıt kadar hacimli ve canlı gösterir. InStyler’ın döner kafalı silindir sisteminde ise saçınıza ancak şekil kazandırıp düzleştirecek kadar ısı verilir, daha fazlası değil. Ve silindir sürekli hareket halinde olduğu için, sıradan saç düzleştiriciler gibi saçlarınızı ezip yakmaz.
    InStyler çalıştırıldığında ilk fırça seti karışmış durumdaki saçlarınızı nazik bir şekilde açar ve ayırır. Ardından, döner kafalı silindir sistemi saçınızın üzerinde kayarak her bir saç tutamını canınızı yakmadan açar, düzleştirir ve şekil kazandırır. Son olarak, ikinci fırça seti saçınız üzerindeki son dokunuşu gerçekleştirir. Bütün bu işlemler esnasında InStyler diğer saç düzleştiricilere göre çok daha az ısı kullanır. Dahası, silindir sisteminin özel eğimi sayesinde InStyler’ı saçınıza şekil ve hacim kazandırmak için de kullanabilirsiniz.

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    televizyondaki reklamlarda gördüm bende ben daha saçımı zor tarıyorum :D el becerisi lazım buna yine ve zaman ama güzel alet..

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bende reklamlardan etkilenerek aldım dönen başlık sayesinde daha kolay şekilleneceği ve sıkışıp çekiştirmeyeceğim için kopmalar ve saça zarar vermeyeceğini düşündüm.Malesef istediğim gibi çıkmadı.Ayrıca ürünün kalitesini de beğenmedim.Saçlarımı o dakika kurutup keçe gibi yaptı .Ben tavsiye etmiyorum paranıza yazık..Benim saçlarım düz ama fönlü gibi dursun istedim çabuk şekil alan bir saç yapısı 1-2 kez üstünden geçsem şekle girer sandım ama öyle göründüğü gibi değil..Ben sırf uyarı olsun diye bu mesajımı yazıyorum ama sanırım bu tarz mesajlar işlerine gelmediği için siliyorlar.Bende yorumlardan da etkilenip alma kararı vermiştim.Ama işlerine gelen yorumları yayınlıyorlar..

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gerçekten güzele benziyor en almayı düşünüyorum ama önce denemem lazım...

5. Misafir Melek

bende almayı düşünüyorum..bu yorumu görmem çok ii oldu teşekürler..

6. Misafir Melek

sakın ama sakın almayın ben dün aldım cok pişmanım. iade varmı acaba?

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

paylaşım icin tesekkurler böylelikle paramız cöpe gitmiyor

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ınstyler saç düzleştirici

Reklamlarda gördüm, çok güzel olduğunu düşünmüştüm. Maalesef umduğum gibi olmadı. Sadece güzel yapmasada biraz düzleştirişiyor. Zaten aldığım günden beri de ısısında sorun var hiç memnun değilim. Almanızı tavsiye etmiyorum.

9. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    ya bende görmştm hatta rowenta'nın almştm ondan memnunum ama bunu da alaym demiştm memnun olan varmı ki?

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tanıtım reklamını izledim çok beğendim tam almak için araştırma yapıyordum ki bu yorumları gördüm. saçlarımla başa çıkabileceğim bir ürün buldum derken burdaki yorumları okuyunca hayalkırıklığına uğradım. teşekkürler paylaşımlarınız için. en azından bazılarımızın parası cebinde kalsın.

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sitemizde yer alan konu yorumları ve ziyaretçi mesajları, hakaret içerikli olmadığı sürece asla ve asla silinmez...

Sitemiz, her hangi bir firmaya ve markaya bağlı olmadığı gibi tüketici şikayetlerine ve tüketici yorumlarına önemle hassasiyet gösterir ve şekil "A"da da görüldüğü gibi mesajlara onay verir.

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sakınnn ama sakın almayınnn çok kötü yppıoo fırçası saçı fena halde kabartıoo berbat bi alet sakn denemedn almynn kızlarrrrrr

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende kesinlikle tavsiye etmiyorum benim normal düzleştiricim bundasn daha ii tam yarım saat bir tutam saç üstünde
    düzleştirme yaptım ama düzleşmedi kesinlikle tavsiye etmiyorum paranıza yazık..

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar olumsuz yorumlara rağmen ve tüm saç şekillendiricilerin saça zarar verdiğini bile bile ben aldım, sırf meraktan denemek için, daha yeni kullanıyorum. Açıkcası kutusunu açtığımda bende hayal kırıklığına uğradım, hele resimlerdeki gibi olmadığını görünce üzüldüm. resimlerde pürüzsüz ve ağır gibi gözüken ürün gerçekte döner başlığında ufak tefekte olsa pürüzleri olan hafif bir ürünmüş, eve gelir gelmez denedim, fena değil. Ama fönlü gibi de yapmıyo, saçıma uzun vadede zarar verebilir gibi ama ben temiz ve kuru saça çok az uyguladım işe yaradı gibi, en azından kalın telli ve normalde kabarık olan saçımı fırçayla kurutmuşum havası vererek yatırtırdı. Büyük beklentisi olanlar almasın, saçı zor şekil alanlarda almasın derim, saçı yıpratabilir.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aman ha arkadaşlar almayın insteyler! ilk çıktığında ablama ve bana olmak üzere 2 tane aldım aptallık edip acayip kabarttı tiftik keçisine dönüyorum her seferinde:( aldanmayın.En iyisi kuaförde haftada 1 fön çektirip taa bitlenene kadar yıkamamak:D

Instyler Saç Şekillendiricisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç ve saç dökülmesi

saç ve saç dökülmesi

Saçlarımız; beynimizi saklayan kafatasımızın herhangi bir travmayla karşılaşması halinde; bunun şiddetini en aza indirebilecek esnekliği sağlayan uzantılardır. Kafatası derimizi korur ve vücut ısımızı dengeler. İnsan saçı keratin denen bir proteinden oluşur. Keratin tırnakta da bulunan dayanıklı bir maddedir. Sosyal yaşamda ise;güzelliğimizi tamamlayan bir unsurdur.Bakımlı,parlak ve gür...
  2. saclarım

saclarım

selam melekler...ben palette il1 le sacımı actım üzerinede 2 kez loreal castingin bal köpüğü rengini sürdüm cok güzel oldu sacım dogal dalgalı oldugundan... ama saclarım yıprandı galiba eskısı gibi bakımlı degil cevredende farkediliyorr.saclarım yandı.ne yapmam gerekıyor caresı varmı fikri olanlar acil yardımm lütfenn
  3. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam
  4. Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler saç boyatırken nelere dikkat edilmeli Sevgili melekler, gerek saçların ağarmasından gerekse tamamen kişisel tercihlerden saçlarımızı boyatırız. Önemli olan moda olan renklerden ziyade tenimize uygun saç rengini tespit etmek ve onu uygulamaktır. Bu yazımzıda sizlere saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bazı hatırlatmalarda bulunmak...
  5. saç videolarıı

saç videolarıı

merhaba kızlar! bilmiyorum belki daha önce konusu açılmış olabilir ama .. diye bir site var ve içinde bir çok güzel saç modellerinin yapılış videoları var..... tavsiye ederim :) Yönetimin Notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen yönetimle irtibata geçiniz. edit by TİTAN

Sayfayı Paylaş