gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnternet Andıcı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

internet andıcı nedir internet andıcı ne demek Arkadaşlarım internet andıcı am olarak nedir ve neyi hedefliyor bu konuda bilginiz var mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İnternet Andıcı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar İnternetten Ne Alıyor?

Kadınlar İnternetten Ne Alıyor?

Bugün bakıldığında internet üzerinden alışveriş yapanların yüzde 75'ini erkekler yüzde 25'ini de kadınlar oluşturuyor. Online alışverişin başladığı ilk zamanlarda bu oran yüzde 99'a yüzde 1 erkeklerin lehine bir durumdaydı. Kadınların ürün kategorileri arasında yer alan kozmetik ve teknoloji ürünlerine ilişkin talebinin artmasıyla kadın müşteri oranı da giderek artıyor. Sadece takı ve...
  2. BAKIN internet neleri öldürdü

BAKIN internet neleri öldürdü

Hiç kuşkusuz internet, hayatımızda hem pozitif hem negatif değişikliklere yol açmıştır. Uzun zamanımızı alan şeyler artık internet sayesinde birkaç saniyede hazır oluyor. Fakat internetin bizlerden alıp götürdüğü şeylerin olduğunu da kabul etmek lazım. Daha önceden hayatımızda var olan fakat internetle birlikte tarihe karışan bir sürü şey var. İşte internetin öldürdükleri… Saatler...
  3. İnternet Andıcı İddianamesi Hazırlandı

İnternet Andıcı İddianamesi Hazırlandı

internet andıcı, nedir, iddianamesi, hazırlandı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Günlerdir kamuoyunu meşgul eden internet andıcı iddianamesi hazırlandı melekler.Andıç 'ın kelime anlamının uyarı veya hatırlatmak için yazılan not olduğunu hatırlatarak, İlgili haberi aynen yayınlıyoruz; Genelkurmay Başkanlığı tarafından hazırlandığı iddia edilen internet andıcını Albay dursun...
  4. internet tarayıcıları nelerdir

internet tarayıcıları nelerdir

Arkadaşlarım tplamda kaç tane internet tarayıcıları var ve siz hangisini hız olarak tavsiye ediyorsunuz teşekkür ediyorum.
  5. İnternetin Püf Noktaları nelerdir?

İnternetin Püf Noktaları nelerdir?

selam arkadaşlar ben internette bişey ararken fazla zaman geçirmemek ve arama yapmanın püf noktalarını öğrenmek istiyorum. acaba internetin püf noktaları nelerdir diye bilgi verebilir misiniz bana

Sayfayı Paylaş