gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İNTERNET DELiSi OLDUGUNUZU NASIL ANLARSINIZ?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

1. Modeminizi kapattiginizda icinizde bir burukluk hissediyorsaniz; 2. Defterinizdeki tum adreslerde @ varsa;

3. Internet erisimi olmadigi icin annenizle haberlesemiyorsaniz;

4. Telefon faturaniz 2 sayfadan fazlaysa;

5. Esiniz resti cekip "Hayir, bilgisayar yataga giremez!" dediyse;

6. Bilgisayar masanizin sandalyesini bir klozetle degistirmeyi dusunduyseniz;

7. Gulumsediginizde basinizi yan ceviriyorsaniz; :)

8. Esiniz devamli olarak evlilikte iletisimin onemini vurguluyorsa ve siz de bunun uzerine kendisine yeni bir telefon hatti ve modem aldiysaniz;

9. Kelime islemcinizle birseyler yazarken her noktadan sonra "com" yaziyorsaniz.com

10. "0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,..." diye sayiyorsaniz;

11. Ruyalariniz 256 renkse;

12. Uyumaya calisirken sleep(8*3600) diye dusunuyorsaniz;

13. Asansore bindiginizde gitmek istediginiz kata ait dugmeyi cift tikliyorsaniz.
    Bu internet işini biraz fazla abartmışsınız demektir

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İNTERNET DELiSi OLDUGUNUZU NASIL ANLARSINIZ?
    anlamama gerek yoooqq zaten olmuşuum[​IMG][​IMG]

İNTERNET DELiSi OLDUGUNUZU NASIL ANLARSINIZ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz internet delisimisiniz?

siz internet delisimisiniz?

1. Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. Internet erişimi olmadığı için annenizle haberleşemiyorsanız; 4. Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa; 5. Asansöre bindiğinizde gitmek istediğiniz kata ait düğmeyi çift tıklıyorsanız. 6. Bilgisayar masanızın sandalyesini bir klozetle değiştirmeyi düşündüyseniz; 7. Gülümsediğinizde...
  2. Internet delisi oldugumuzu ne zaman anlariz

Internet delisi oldugumuzu ne zaman anlariz

. Modeminizi kapattiginizda icinizde bir burukluk hissediyorsaniz; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. internet erisimi olmadigi icin annenizle haberlesemiyorsaniz; 4. Telefon faturaniz 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti cekip "Hayir, bilgisayar yataga giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar masanizin sandalyesini bir klozetle degistirmeyi düsündüyseniz; 7....
  3. Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Hamile kaldığımızı nasıl anlarız Hamile olduğumu nasıl anlarım Hamile olduğumu ne zaman anlarım Hamileliğin biz kadınlar tarafından hissedilen değişik bulguları vardır meleklerim. Çoğu zaman bunlar regl ağrısı ile karıştırılır. Göğüslerdeki ağrılar, üzerine yatamama durumu, belde şiddetli ağrılar, Uykusuzluk, huysuzluk... Hepside adet olacakmışsınız hissi ile karıştırılır. Bunun net bir...
  4. İnternetin Limitsiz Olduğunu Nasıl Anlarız bilgi verin

İnternetin Limitsiz Olduğunu Nasıl Anlarız bilgi verin

Selam arkadaşlar ben işyerimde ki netin limitsiz olduğunu düşünüyorum ama bundan emin olmam lazım bu yüzden de size İnternetin Limitsiz Olduğunu Nasıl Anlarız diye soruyorum:)
  5. Kızlarr yardım edin lütfenn :(((

Kızlarr yardım edin lütfenn :(((

Merhaba arkadaşlar bir önceki regl tarihim 16 Şubat ve 25inde bir birlikteliğim oldu.14 Martta regl görmedim ve 16-19 Martta idrar testi yaptım negatif.22 Martta kan testi yaptırdım sadece HCG

Sayfayı Paylaş