gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İnternet explorer 8 indirin

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Teknolojiye ayak uyduran Microsoft firması sonunda İE 8 i biz net kullanıcıları için kullanılır hale getirdiler. İsteyen arkadaşlarım aşağıdan indirebilirler. Hadi hayırlı olsun :)

Select your country/region from the list below

Bu sekmeden indirmek istediğiniz dili,

Select your Operating System from the list, and click the link to access your download

Bu sekmeden işletim sisteminizi seçiniz,

Daha sonra açılan sekmeden " YÜKLE " yi seçerek bilgisayarınıza indiriyorsunuz arkadaşlarım.

BURAYI TIKLAYARAK İLGİLİ LİNKE GİDİNİZ.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: İnternet explorer 8 indirin
    paylaşım için ve bilgilendirme için tşkler adminim:)ama önce benim pc bir format indirmem lazım:D:D çökertmeyi oynuyorda kendisi:D:Dformat attıktan sonra kesinlikle kullanacam

İnternet explorer 8 indirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni de mi internetten indirdiniz anne:)))

Beni de mi internetten indirdiniz anne:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İLSİS'e Internet Explorer 8 ile Giremiyorsanız

İLSİS'e Internet Explorer 8 ile Giremiyorsanız

ilsis teknik destek ilsis şifremi unuttum tarayıcı tarayıcı sorunu Biliyorsunuz ki öğretmen arkadaşlarım, Milli Eğitim Bakanlığının resmi sitesindeki ilsis uygularımıza Internet Explorer'dan başka tarayıcıyla giremiyorduk. En rahat uygulama için bu tarayıcıyı kullanıyoruz. Internet Explorer tarayıcısını IE8'e yükselten arkadaşlarımız İlsis'e giremediklerini, tarayıcının bu uygulamayı...
  3. İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen)

İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen)

internet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor internet explorer bir sorunla karşılaştı eklentide ve kapatılması gerekiyor Meleklerim belki(umarım!)içinizde bilgisayardan anlayan vardır diye bu konuyu açtım.Ben uzun bir süredir şu yukarda gördüğünüz hatayı alıyorum.Günde bir iki kez de değil üstelik çok sık alıyorum... İnternette araştırdım ,bütün çözüm yollarını...
  4. Watsons'tan 8.Yılına Özel % 33 İndirim Fırsatı

Watsons'tan 8.Yılına Özel % 33 İndirim Fırsatı

Bu sayfa, Watsons'tan 8.Yılına Özel % 33 İndirim Fırsatı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü kozmetik markası Watsons Türkiye bu yıl 8. yaşını kutluyor. 8. yılına özel olarak da Watsons markalı ürünlerde % 33 indirime gidiyor. 27 Nisan 1 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan bu indirim Watsons makalı ürünler yanında Pure Beauty, Solait, Kruidvat, Superdrug,...
  5. Carrefoursa İndirim 30 Temmuz-8 Ağustos

Carrefoursa İndirim 30 Temmuz-8 Ağustos

carrefoursa indirim carrefoursa kampanya carrefoursa 30 temmuz-8 ağustos 2013 Sevgili melekler, her zaman hesaplı alışverişler yüzlerce ürüne ulaşabileceğiniz Carrefoursa 30 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında uygulanacak indirimler şöyle..

Sayfayı Paylaş