gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen)

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

internet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor internet explorer bir sorunla karşılaştı eklentide ve kapatılması gerekiyor [​IMG]
    Meleklerim belki(umarım!)içinizde bilgisayardan anlayan vardır diye bu konuyu açtım.Ben uzun bir süredir şu yukarda gördüğünüz hatayı alıyorum.Günde bir iki kez de değil üstelik çok sık alıyorum...

İnternette araştırdım ,bütün çözüm yollarını denedim hatta format attım ,ie 8 vardı sildim ie7 yi yükledim gene düzelmedi ,hala aynı hata devam.Acaba denemediğim ve sizin bildiğiniz bir yöntem var mı eğer varsa çok mutlu olucam :(Her işim yarım kalıyor bi de yüzsüz gibi özür diliyor :(:boink:

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

Not:Mozilla,Opera v.s... ne kadar tarayıcı varsa onları da denedim onlar da hata veriyor...

:seker:

Son düzenleme: 4 Ağustos 2010
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    dıo ya burayı tıklayın die tıkla işte :p:p
    ay tatlım şaka bı yana o bırara benım pc dede vardı pat kapanıodu uyus oluyordum benım erkek arkaadsım pc kurulumcusu o bır cd getırdı yukledı tum herseyı taradı ve duzeldı ben ona bı sorım eger burdan halledılebılcek bısese anlatırım yok olmadı başka care dusunurus tatlım... özelden msj atarım sana ogrenıp oky

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:)Hehe oraya tıkladım bişi çıkmıyo be güselim :meri:

Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim valla çok minnettar kalırım şimdiden erkek arkadaşına da teşekkürler olsa da olmasa da :))

İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tekke,zaviye ve türbelerin kapatılması

tekke,zaviye ve türbelerin kapatılması

tekke zaviye ve türbelerin kapatılması tekke ve zaviyelerin kapatılması nedeni zaviyelerin kapatılmasının nedenleri zaviye türbelerin kapatılmasının nedenleri nedeni Osmanlı toplum ve eğitim hayatında önemli bir yere sahip olan tekke ve zaviyeler zamanla yozlaşmış ve toplumsal alanda bölünme ve gruplaşmalara sebep olmuştu. Milliyetçilik ideolojisini...
  2. İnternet explorer 8 indirin

İnternet explorer 8 indirin

Teknolojiye ayak uyduran Microsoft firması sonunda İE 8 i biz net kullanıcıları için kullanılır hale getirdiler. İsteyen arkadaşlarım aşağıdan indirebilirler. Hadi hayırlı olsun :) Select your country/region from the list below Bu sekmeden indirmek istediğiniz dili, Select your Operating System from the list, and click the link to access your download Bu sekmeden işletim...
  3. mat ve kesirler konusunda takıldım lütfen yardım edin biri gösterip açıklasın bana

mat ve kesirler konusunda takıldım lütfen yardım edin biri gösterip açıklasın bana

merhaba lütfen bana kesirler konusunda yardım edin kesirlerde takıldım ve yardımınızı istiyorum biri bana anlatabilirmi
  4. internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım Kızlar benim inetnetim çok yavaş ne yapabilirim bir sayfaya girmem bir saati buluyor lütfen yardım edin
  5. bir yardım edin lütfen !!!

bir yardım edin lütfen !!!

iyi günleer ben eşimle 9 yıllık evliyim yanlız evlligimin 5 yılından sonra evliliimizin temeli sarsıldı eşimin hayatında beraber yaşadıgı bir bayan var ayda bir kez eve geliyor hadi ben kendimi gectimde kızına bile babalık yapmıyor yaşadıgı kandınla cekilmiş yüz kızartıcı resimlerde elime gecti mahkemye delil olarakta verdim 2 mahkeme gördük 3 cü mahkemede davamız düştü eşim istemedigi icin...

Sayfayı Paylaş