gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İnternet Hız Testi Sorgulama Sayfası Sonuçları ( internet hızım kaç )

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İnternette bazen porblemler çıkabiliyor meleklerim, gerek bağlantıdan gerekse bilgisayardan bir ton sebebi olabiliyor bunun. Şimdi sizlere internet hızınızı test edebileceğiniz bir sayfa vereceğiz. BU LİNKTEKİ sayfaya girdikten hemen sonra sırasıyla şu işlemleri yapacaksınız.
    HIZINIZI SEÇİNİZ bölümünden 1-8 mbit olan bölümü seçeceksiniz, Sayfa karardıktan sonra önünüze gelen pencereye evet dedikten hemen sonra Türkiye haritası üzerinden size en yakın ili seçip bekleyeceksiniz.

Sonuçta en azından sorunun internetteki hız probleminden kaynaklanım kaynaklanmadığını öğrenebileceksiniz. Umarız yararı olur sizlere.

CeMoŞ bunu beğendi.
İnternet Hız Testi Sorgulama Sayfası Sonuçları ( internet hızım kaç ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternette hız arttı toptan fiyat düştü

İnternette hız arttı toptan fiyat düştü

Türk Telekom ADSL kullanımında toptan fiyatlarda yüzde 45'e varan indirime giderken bant genişliğinde üst limiti 4Mbps'e çıkardı. Toptan fiyatlardaki indirimin çok yakında tüketiciye de yansıması bekleniyor. Türk Telekom toptan fiyatı ucuzlatması hızlı internetin maliyeti düşürürken dolaylı olarak tüketiciye yansımasını sağlayacak. Telekomünikasyon Kurumu'nun onayladığı yeni tariflere göre...
  2. Kablo internet erişim hızı 10 Mbps'e yükseldi

Kablo internet erişim hızı 10 Mbps'e yükseldi

TÜRKSAT A.Ş, kablo internet erişim hızını 10 Mbps'e yükseltti. Kablo internet aboneleri, 1 Eylülden geçerli olmak üzere internet erişim hızlarını 10 Mbps'e kadar çıkarabilecek. TÜRKSAT, kablo internette yeni dönemde mevcut 6 Mbps hızını, 8 Mbps ve 10 Mbps'e kadar yükseltme kararı aldı. Yeni kampanya döneminde 159 YTL'lik 6 Mbps kotasız internet erişimi 119 YTL'ye indiren şirket, 8 Mbps...
  3. İnternet Hızı Ölçme, hızım ne, test etme

İnternet Hızı Ölçme, hızım ne, test etme

internet hızı İnternet hızım ne, hızını ölçme, nekadar, nedir, ttnet hakkında genel bilgiler İnternet hızınızı merak ediyorsunuz ve bir türlü hızınız ne olduğunu bilmiyor iseniz meleklerim şimdi sizlere bunu test etmenizi sağlayacak linki vermek istiyoruz arkadaşlarım. BU LİNKTEKİ sayfaya girdikten hemen sonra sırasıyla şu işlemleri yapacaksınız. HIZINIZI SEÇİNİZ bölümünden 1-8 mbit olan...
  4. Klavye Hız Testi

Klavye Hız Testi

Klavye Hız Testi Arkadaşlar ben Klavye Hız Testi yapmak istiyorum acaba yazı yazarken hızlımıyım merak ediyorum?
  5. internet bağlantı hızını arttırma

internet bağlantı hızını arttırma

internet bağlantı hızını arttırmak için ne yapmalıyım benim internetim çok yavaşladı nasıl hızlandırabilirim lütfen yardım!

Sayfayı Paylaş