gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

internet lugatı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

* Internet Abi resimler var, yazılar var, aradığın herşeyi buluyormuşsun. Yani ben daha bulamıyorum ama söylüyorum buluyorlar. Manita resimleri desem offff, offff. Tofaş'ın bile sayfası var. Bi de bunun denizde yapılası varmış, sörf, mörf bişi, onu da araştırıyorum.
    Bunlar her gördükleri yere www yazıyorlar. Bir bilgisayar görür görmez hemen bu ecnebi harfe 3 kere basın. Beni utandırmayın.

* Nikneym
    Alemde bi yamukluk olmasın diye kendilerine takma isim alıyolar.
    Gazoz Ömer'in gazoz'u, Patinaj Ali'nin patinajı gibi.Bize yakışmazzz, ben "Davut".

* Çet
    Şimdi burada bir sürü aklı evel birbiriyle tanışıp saatlerce geyik
    yapıyorlar, yengelerle tanışıyorlar, bi nevi muhallebici yani.

* Site
    Bildiğiniz site işte uzatmayın.

* Tıklamak
    Abi laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tıkla, buraya tıkla.
    Erkek adam tıklamaz, BASAR. Ne öyle tık tık.

* Aysikü
    Çet'te tanıştığımız yengelerimizle özel durumlarda konuşmak için
    icad edilmiş. İyi alet de, ne o öyle papatya ayağı?

* Davlod (indirmek)
    Bakmayın kızıyorum ama habire "şunu indirdim, bunu indirdim" diyip duruyolar. Henüz bi vukuatlarına şahit olmadım ama..

* imeyl
    Posta kutusu gibi bir yer. Ama pek işe yaramıyo. 10 gün önce bizim memlekete bi mektup attım bununla hala almamışlar.

* Hit
    Bu kesin İngilizce'dir dedim. Açtım sözlüğü baktım. Bu herifler
    dövüldükçe seviniyorlar.

internet lugatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Git...Seni affetmeyi çıkarttım lugatımdan

Git...Seni affetmeyi çıkarttım lugatımdan

Git artık...ne bekliyorsun daha,git!...kapıyı çek ve bekleme orada.. bu sefer ardından seslenmeyeceğim "dön hadi aşkımm.." diye,merdivenin altında beklediğini bilerek.. git!çok kanattın,çok yara açtın git..gözlerimin yeşilini bulandırdın...kan akıttın yeşilime git...bu sefer bende kalmayacak büyüklük ve bu sefer alacağım olsun demeyeceğim..sana değmeyecek bu sefer... bilsen ne...
  2. Hadis-i Şerif Lugatı

Hadis-i Şerif Lugatı

Hadîs Âlimi (Muhaddis): Hadîs-i şerîf sahasında mütehassıs kimse. Çok sayıda hadîs toplayıp, senet ve metinleriyle ezberleyen, râvilerin cerh ve ta'dîl (güvenilir olup olmadıkları) noktasından durumlarını bilen, bu ilimde ihtisas kazanıp kitaplar yazmış olan âlim. Muhaddisin çoğulu muhaddisîn'dir. Hadîs İmâmı: Üç yüz binden çok hadîs-i şerîfi, râvîleri (rivâyet edenleri, nakledenleri) ile...
  3. Adının Karşılığı Hayat’tı Suçlu Sevdam’ın Lugatında

Adının Karşılığı Hayat’tı Suçlu Sevdam’ın Lugatında

“Terasta demledim yüreğimi Martılar misafirim… Rüzgarı eğdim başıma Yıldızları çağırdım Sırtımı dayadım soğuk duvara Ellerimi uzattım boşluklara Selam ettim hasretlere Sana geldim” Adının karşılığı hayat’tı suçlu sevdamın lugatında… Ölüm bile beni alamazdı adın dilimde dua oldukça… Sensiz şehirlerin yolcusuyum ben sevgili bir mola ver yokluğuna… Yosun kokan yüreğimle sana...
  4. İnternetin Zararları

İnternetin Zararları

internet, nedir, zararları, yararları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Çağımızın en önemli buluşlarından biri olan internetten öğrenmek istediğimiz her şeyi bulabiliriz. Dünyanın diğer ülkelerine internet sayesinde ulaşabiliyoruz. Fakat bizi internetten korkutan bir çok tehlikeyi de gözardı edemeyiz. Özellikle çocuklarımızı internetin zararlı etkilerinden...

Sayfayı Paylaş