gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnternet neden çöktü 27 nisan

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu akşam saat 22.00 sularında birden bire TTnet kullanıcıları internet hizmetinden mahrum kaldılar. Yaklaşık 1,5 saat süren kesintinin ardından internet düzeldi ancak henüz neden böyle bir kopukluk yaşandığı konusunda bir açıklama gelmedi. TTnet kullanıcılarından gelen yoğun telefon trafiği nedeniyle 444'lü yardım hattında da sorun yaşadı. Hatları kilitlenen TTNet'in konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

İnternet neden çöktü 27 nisan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün (27 Nisan) Doğanlar

Bugün (27 Nisan) Doğanlar

27 nisan da doğanlar 27 nisanda doğanlar nisan nisanda doğanların burcu Açık görüşlü ve herkesle çabuk dost olan kişilerdir.. Sadece kendi duygu ve düşüncelerine önem veren kişilerdir. Hiç kimsenin cesarete edemeyeceği konuların içine girebilirler. Gezip görmek, seyahat etmek, dış ülkelerle bağlantıda olmak onların sevdiği şeydir. Yaşama bakış açıları son derece geniş olduğu için,...
  2. 27 Nisan Burç Yorumları

27 Nisan Burç Yorumları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri yazarmısınız bana yani Ttnet twitter geyikleri yazmanızı istiyorum arkadaşlar.
  4. TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012

TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012

TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012 Arkadaşlar dün gece bir buçuk saate yakın internet yoktu ve herkeste böyleydi acaba TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012 günü neden kesikti?
  5. 27 Nisan internet neden kesildi

27 Nisan internet neden kesildi

27 Nisan internet neden kesildi bunun sebebi açıklandı mı nasıl olurda 2 saate yakın internet olmaz yaa:S

Sayfayı Paylaş