gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair usul ve esaslar hakkında...

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair usul ve esaslar hakkında yönetmelik hakkında iblgiler rica ediyorum tam olarak kanunsal maddeler nelerdir yazar mısınız lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair usul ve esaslar hakkında... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik

Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik

Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik Amaç Madde 1 — Bu Yönetmeliğin amacı; hangi malların garanti belgesi ile satılmak zorunda olduğunu, bunların azami tamir sürelerini ve garanti belgesinin onaylanmasına ve uygulanmasına ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. Kapsam Madde 2 — Bu Yönetmelik, garanti belgesi ile satılmak zorunda olan, ekli listede yer alan ve tüketici...
  2. Müdafi Ve Vekillerin Görevlendirilmeleri Ile Yapılacak ödemelerin Usul Ve Esasları

Müdafi Ve Vekillerin Görevlendirilmeleri Ile Yapılacak ödemelerin Usul Ve Esasları

CEZA MUHAKEMESİ KANUNU GEREĞİNCE MÜDAFİ VE VEKİLLERİN GÖREVLENDİRİLMELERİ İLE YAPILACAK ÖDEMELERİN USUL VE ESASLARINA İLİŞKİN YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK Yönetmelik no : MADDE 1 – 2/3/2007 tarihli ve 26450 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Ceza Muhakemesi Kanunu Gereğince Müdafi ve Vekillerin Görevlendirilmeleri İle Yapılacak Ödemelerin Usul ve...
  3. internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair usul ve esaslar hakkında

internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair usul ve esaslar hakkında

internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair usul ve esaslar hakkında yönetmelik internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair usul ve esaslar hakkında kanun internet ortamında kişilere ait özel bilgilerin izinsiz yer almasının sakıncaları Bildiğiniz üzere internet ortamında pek çok bilgi, yazı, şiir, şarkı ve video paylaşılıyor melekler. Bu dökümanın sahibinin izni...
  4. İnternetin Bulunuşu Ve Gelişimi hakkında bilgi istiyorum

İnternetin Bulunuşu Ve Gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar sizlerden mümkünse İnternetin Bulunuşu Ve Gelişimi hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyor ve şimdiden tşklerimi sunuyor iyi günler diliyorum.
  5. İnternet ve Televizyon Ortamında Kişisel Bilgilerin Kötüye Kullanılması Durumu

İnternet ve Televizyon Ortamında Kişisel Bilgilerin Kötüye Kullanılması Durumu

Bu konu internet ortamında kişisel bilgilerin kötüye kullanılması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelişen çağa ayak uydurmaya çalışan insanoğlu artık hemen her işini internet ortamında halledebiliyor. Alışverişten tutun da fatura ödemeler dahil her işlemin yapılabildiği internet ortamı bazen akla sorular da getirebiliyor. Bilhassa banka işlemleri yaparken verilen kişisel...

Sayfayı Paylaş