gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Internet siirlerimize kadar girdi

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Oturum Açmanı Bekledim

sana karşı hep çevrimiçiydim
    ellere karşı mütemadiyen away
    boru değil dört saat dile kolay
    msnde oturum açmanı bekledim

sensiz alınan winkslerin tadı yok
    moodslar coşmuş, ucu bucağı yok
    senin nudgelerin sanki elektro şok
    tüm gece oturum açmanı bekledim

gece boyu bilgisayar başında pinekledim
    online badileri contact listime ekledim
    seviyo bu çocuk beni diye kendimi kekledim
    azim üzeri sabırla oturum açmanı bekledim

tebesir.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Internet siirlerimize kadar girdi

muhahahaaaaa...paylasım için saol

Internet siirlerimize kadar girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Internet bağımlılık yapıyor

Internet bağımlılık yapıyor

Prof. Dr. Beyazyürek, yaptığı açıklamada, insanın hayatını, okulunu, işini etkileyen ve her tutkunun” bağımlılık olduğunu bildirdi. Ailelerin, özellikle uzun süre internet ortamında bulunan çocuklarına dikkat etmelerini öneren Prof. Dr. Beyazyürek, internetin özellikle gençlerde “sosyal bağımlılık” yaptığını savundu. Prof. Dr. Beyazyürek, sürekli alkol alınması, kumar, at yarışı, iddaa,...
  2. Internette Nasil Soyuluyoruz??

Internette Nasil Soyuluyoruz??

Her gün yaygınlaşan internet bankacılığı kabus olabilir. Kötü niyetli kişiler parola, şifre, kullanıcı adı, kimlik bilgisi gibi gizli bilgilere hangi yollardan erişiyorlar, çaresi neler? İnternet kabusunuz olmasın - 28 / 05 / 2007 22:56 Birkaç metodu var 1- En yaygını; hackerlar, attığı bir mail veya yaptıkları “çekici” internet siteleri (en yaygınları arkadaş bulma, seks veya kumar...
  3. Internet Delisimisiniz?

Internet Delisimisiniz?

1. Modeminizi kapattiginizda icinizde bir burukluk hissediyorsaniz; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. internet erisimi olmadigi icin annenizle haberlesemiyorsaniz; 4. Telefon faturaniz 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti cekip "Hayir, bilgisayar yataga giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar masanizin sandalyesini bir klozetle degistirmeyi düsündüyseniz; 7....
  4. Efendime siir

Efendime siir

efendime şiir efendime şiirler efendimize şiirler efendimize yazılan en güzel Efendim… Sen bir gece gelseydin, sahilini bulmuş dalga olur- dum. Sen denizim olurdun, ben de tek damlan… Büyüklüğünde küçüklüğümü bulurdum. Efendim… Sen bir gece gelseydin, yıldız yüzlü bir çocuk olur, yine beklerdim. Sen çiçeğim olurdun, ben kelebeğin… Kırılsa kanadım, gölgende emeklerdim. Efendim… Sen bir gece...
  5. Ofis siiri

Ofis siiri

Çalis Allah çalis saat gecenin onu olmus patron saat dokuza mesai koymus hem zaten bulamam bu saatte dolmus ne gidicem nan eve yatarim ben ofiste Deli gibi trafik leventte Telefon geldi sularda kesIk evde Yarin zaten erken gelecem isyerine ne gidecem nan eve yatarim ben ofiste saat olmus neredeyse yirmibir isIklar bile sonmus ofiste bir bir eve gidisim en az onbir ne gidicem nan eve...

Sayfayı Paylaş