İnternet üzerinden nasıl yeşil erik alınır | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

İnternet üzerinden nasıl yeşil erik alınır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internet çağını yaşıyoruz ve herşeyi artık internet üzerinden yapıyoruz. ama İnternet üzerinden nasıl yeşil erik alınır onu biliyor muyuz :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnternet üzerinden nasıl yeşil erik alınır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. volkan konak-yeşil eriğim

Sevgılım Yesıl erıgım benım Ben ıcıne hapsolmus cekırdegınım senın Hapıste gunler agır gecer dıyordun Olsun be ben vazgectım zurrıyetımden Yeterkı yetım bır cocuk gıbı bırakma benı Zıra sensız bu can bır yuktur yuregıme Kaldır opulesı alnını ve bak bana Gordunmu gulum bır tek gozlerım degısmedı gene Bır tek gozlerim Acılır acılır gozlerı gulumun Iclerınde yesıl cam agacları Uyanısların en...
  2. İnternet üzerinden bilgi yarışması

İnternet üzerinden bilgi yarışması merhaba arkadaşlar İnternet üzerinden bilgi yarışması varmış o oyun sizin sitenizde var mı acaba?
  3. Avea 'dan Aylık 3 TLye İnternet Paketi Nasıl Alınır ?

Avea 3 TL İnternet Paketi Nasıl Yapılır Avea Aylık 3 TL'lik İnternet Paketi Yapma Sevgili melekler, ave kullanıcılarını faydalanabileceği yeni bir konuyla daha karşınızdayız. En son sizlerle paylaştığımızAvea Aran Kazan kalan dakikaları öğrenme konumuzun ardından bu sayfamızda da Avea 3 TL İnternet Paketi Nasıl Yapılır merak eden avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimize...
  4. Yeşil Erik Zayıflatıyor !

Keçeci, “Özellikle düşük glisemik indeksi, içerdiği vitamin ve mineral değerleri potasyum, magnezyum ve fosfor değerleri ile gebeler içinde besin deposu olan erik zayıflama diyetlerinde de kullanılan başlıca meyvelerdendir” dedi. Eriğin içerdiği potasyum ile sporda oluşabilecek olan kasılma ve kramplara da iyi geldiğini kaydeden Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci, şöyle konuştu: “Kişilerde...
  5. Erik nasıl kurutulur ?

Erik baharın müjdecisi ,gebelerin her dönem aşerdiği gözde meyvelerden biri.Müdavini sadece gebeler değil,herkesin severek tükettiği erik A ve C vitamini bakımından çok zengin.Yüksek miktarda lif fosfor demir,bakır gibi mineralleri bünyesinde barındıran erik sağlığımız açısın dan çok faydalıdır.Özellikle sindirim sistemi üzerinde etkili olan erik kabızlık problemi olanlara çok...

Sayfayı Paylaş