gebe
  1. ezgittnet

ezgittnet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

internet ve telefon faturalarınızda ekonomi yapabilirsiniz

Konu, 'Para & Borsa' kısmında ezgittnet tarafından paylaşıldı.

yeni zamlarıyla gelen yeni yılda telefon ve internet faturalarınızda ekonomi yapabilirsiniz kızlar. çok çeşitli tarifeler ve kampanyalarla bu mümkün. size en uygun olanı seçerek daha az ücrete kaliteli hizmet alabilirsiniz. tarifelerle ve kampanyalarla ilgili ayrntılı bilgi için msj atabilirsiniz. :kahve::kahve::kahve:

internet ve telefon faturalarınızda ekonomi yapabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Microsoft'tan internetten telefon görüşmesi atağı

Microsoft'tan internetten telefon görüşmesi atağı

Microsoft, internet üzerinden telefon konuşmasına olanak sağlayan "VoIP" pazarında pay sahibi olmayı hedefleyen, şirketler için yeni Office yazılımlarının tanıtımını yaptı. "Unified Communications" adı altında toplanan yeni yazılımlar "Office Communication Server 2007" ve "Office Communicator 2007", şirketlere; elektronik mesajlarını, anında mesaj...
  2. Telefon faturanızı yüzde 80 azaltmak ister misiniz

Telefon faturanızı yüzde 80 azaltmak ister misiniz

Sabit telefonlardan arama yapılırken numaranın önüne eklenen 1045, 1099, 1095 ve 1056 numaraları sayesinde, görüşmelerde yüzde 80'e varan indirim gerçekleştirilebildiği bildirildi. Türkiye'de 2007 yılının ekim ayında başlayan ''arama bazlı operatör seçimi sistemi'' sayesinde, sabit telefon aboneleri faturalarını önemli ölçüde düşürebiliyor. İndirimli arama, bir abonelik ya da aktivasyon...
  3. Samsun'da Ekonomi, Sanayi ve Ticaret

Samsun'da Ekonomi, Sanayi ve Ticaret

samsun kağıt fabrikası samsun ekonomisi samsunda hamile giyim samsunun ekonomisi hamile giyim TARIM Sulama: İlde sulanabilir tarım alanı 392.300 ha. olup, bu alanın 66.337 ha'sı sulanmaktadır. Sulanabilir tarım alanının %16'sı sulanmaktadır. Gübre Tüketimi: İlde toplam tarım alanın %80'i gübrelenmektedir. Çiftlik gübresi genellikle fide yetiştiriciliğinde, meyve bahçelerinde...
  4. internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım Kızlar benim inetnetim çok yavaş ne yapabilirim bir sayfaya girmem bir saati buluyor lütfen yardım edin
  5. Cep Telefonu Faturasını Düşürmenin Yolları

Cep Telefonu Faturasını Düşürmenin Yolları

cep telefonu faturası cep telefonu telefon faturası Sevgili melekler, artık cep telefonu olmayan bir Allah'ın kulu kalmadı. Hal böyle olunca da telefon üreticileri her geçen gün yepyeni teknolojilerle yepyeni uygulamalar sunuyorlar. Ancak bu uygulamalar hayli yüksek veri kullanımına bu da cep faturalarının kabarmasına sebep oluyor. Telefon fatuıralarının kabarma sebebi sadece bu değil...

Sayfayı Paylaş