gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnternet Yasağı Ne Zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İnternetle ilgili bir yasak gelecekti bu yasak tam olarak hangi tarihte yürürlüğe ğiriyor. Ve bu yasak neleri kapsıyor bide filitre olayına isteyen girebilecekmiş diye duydum doğru mu =

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    agustosta ama tam ne zaman oldgunu bende bilmiyorum :S

İnternet Yasağı Ne Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk İnternetle Ne Zaman Tanışmalı?

Çocuk İnternetle Ne Zaman Tanışmalı?

zaman internet zamanı, ödemelerimizi haberleri ve iletişimimizi bile internet üzerinden yapıyoruz. Hayatı kolaylaştıran internetin bir çok faydası var bir o kadarda zararları var ve ben çocuğum için internet konusunda tereddütlüyüm. Acaba Çocuk İnternetle Ne Zaman Tanışmalı? bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz.
  2. küçüklere neden yasak koyulduğu

küçüklere neden yasak koyulduğu

bizlere nede ise çok yasak koyuyorlar nedenini yazın ve facebooka koyun
  3. Uçakta su yasağı ne zaman başlıyor

Uçakta su yasağı ne zaman başlıyor

Uçakta su yasağı ne zaman başlıyor ? arkadaşlar uçakta sıvı yasağı su yasağı başladı mı
  4. Umrenin Yasakları Nelerdir

Umrenin Yasakları Nelerdir

Umrenin Yasakları Nelerdir lütfen bu konuda umre yasakları hakkında detaylı ve gerçek bilgileri bizimle paylaşın arkadaşlarım.
  5. İhramda nedir ihramda neler yasaktır?

İhramda nedir ihramda neler yasaktır?

İhram; niyet etmek ve telbiye getirmekle tahakkuk eder. v Umreye niyet edip peşinden telbiye getirmekle ihrama girilmiş ve ihram yasakları başlamış olur. Bu yasaklardan bir tanesi de erkeklerin vücuda göre dikişle,örerek veya dokuyarak şekillendirilmiş elbise giymeleridir. RİDA VE İZAR : İşte bu yasağa uymak için, erkeklerin büründükleri “rida” ve “izar” denilen iki parçadan meydana gelen...

Sayfayı Paylaş