gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnternet yavaş çalışıyor diyenler interneti hızlamndırma burada

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

interneti hızlandırma internet yavaş çalışıyor
    Merhaba Sevgili Melek'ler... İnternette ki yavaşlama sorununa bu konumuzda çözümler öneriyor ve interneti yavaş olan tüm misafirlerimiz ve siz üyelerimiz için internet hızlandırma önerilerinde bulunuyoruz :)

1-pc güncelleştirme yapıyorsa yavaştır (gizli güncelleştirme örnk:avast anti virüs)

2-download yapılıyorsa internet hızı düşer ve internet yavaşlar

3-sörf yaparken girilen sitelerde swf veya video varsa diğer sitelere girişler aşırı yavaşlayabilir

4- interneti ortak kullanıyorsanız diğer kullanıcı da interneti kullanıyorsa internetiniz yavaşlayabilir

5- limewire gibi programlarla download yapıyorsanız yavaş olabilir

6-bilgisayarınızda virüs varsa yavaşlar

bu sorunları giderdikten sonra; ttnete daha çok para verirseniz internetiniz hızlanır

İnternet yavaş çalışıyor diyenler interneti hızlamndırma burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlı'da İnternet...

Osmanlı'da İnternet...

. gorev cubugu: degnek ul vazife · cift tiklama: tikirti ul tekerrur · administrator: sahip-ul edevat · software: edevat ul yumusak` · hard disk:edevat ul civanmert · anti spyware : mudafa ul hafiye · mouse: zindik faresi · klavye: that ul hurufat · power supply: kuvvet macunu · my documents : hazine I evrak · Internet: allame-I ulul arz · google: kasif-ul Ali · google...
  2. İnternetten Para Kazanmak İsteyen Bayanlar Buraya

İnternetten Para Kazanmak İsteyen Bayanlar Buraya

para kazanmak isteyen bayanlar vipmescom vipmes vipmes nedir Merhaba Arkadaşlar Konumuz İnternetten Para Kazanmak Eminim birçok arkadaşımız evden para kazanmak istiyor yada kazandığı maaş yetmediği için ek gelir arayışı içine giriyorlar son zamanlarda karsımıza bolca çıkan reklamlarda yer alan konu şu internetten nasıl para kazanırım internetten para kazanılırmı evet kazanılır ama kımse hiç...
  3. internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım Kızlar benim inetnetim çok yavaş ne yapabilirim bir sayfaya girmem bir saati buluyor lütfen yardım edin
  4. İnternetin Şifresini Değiştirme hakkında merak edilenler burada

İnternetin Şifresini Değiştirme hakkında merak edilenler burada

İnternetin Şifresini Değiştir İnternetin Şifresini Değiştirme TTNet k Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere internet hız testi hakkında merak edilen bilgileri ver bağlantı linklerini aktarmıştık. Şimdi ise internet şifresi nasıl değişir diyen arkadaşlarımız için, bu yazımızda internet şifresi değiştirmek için ilgili tüm bilgi ve bağlantıları...

Sayfayı Paylaş