gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım Kızlar benim inetnetim çok yavaş ne yapabilirim bir sayfaya girmem bir saati buluyor lütfen yardım edin

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

internet yavaş ne yapabilirim-Lütfen Yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen)

İnternet Explorer Bir Sorunla Karşılaştı Ve Kapatılması Gerekiyor(Yardım Lütfen)

internet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor internet explorer bir sorunla karşılaştı eklentide ve kapatılması gerekiyor Meleklerim belki(umarım!)içinizde bilgisayardan anlayan vardır diye bu konuyu açtım.Ben uzun bir süredir şu yukarda gördüğünüz hatayı alıyorum.Günde bir iki kez de değil üstelik çok sık alıyorum... İnternette araştırdım ,bütün çözüm yollarını...
  2. İnternet yavaş çalışıyor diyenler interneti hızlamndırma burada

İnternet yavaş çalışıyor diyenler interneti hızlamndırma burada

interneti hızlandırma internet yavaş çalışıyor Merhaba Sevgili Melek'ler... İnternette ki yavaşlama sorununa bu konumuzda çözümler öneriyor ve interneti yavaş olan tüm misafirlerimiz ve siz üyelerimiz için internet hızlandırma önerilerinde bulunuyoruz :) 1-pc güncelleştirme yapıyorsa yavaştır (gizli güncelleştirme örnk:avast anti virüs) 2-download yapılıyorsa internet hızı düşer ve...
  3. Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Ben Eşimle İlişkiye girdikten sonra Hem Vajinamdan Hemde Makatta Sarı Renkte Akıntı Gelmeye Başladı Ne Olabilir Bu Lütfen Yardım??
  4. ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç...
  5. Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Merhaba sevgili melekler; yeni üyelerdenim.aranıza katılmak istedim çünkü fikirlerinize ihtiyacım var eminim benden daha tecrübelileriniz vardır aranızda.konuya gelirsek; ben 3.5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşıma yalan söyledim ilişkimiz başında.daha doğrusu söylemek zorundaydım eski erkek arkadaşımla ilgiliydi.bu da bir şekilde çıktı ortaya.şimdi bana inanmıyor.ayrılcağımıza kesin...

Sayfayı Paylaş