gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İnternete "Kiralık katil ve tetikçi temin edilir" diye ilan verdi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İstanbul'da yaşanan ilginç olay dikkatli bir vatandaşın ihbarı üzerine ortaya çıktı. 29 yaşındaki Hakan Köse, yaklaşık 3 ay önce internet sitelerine "Kiralık katil ve tetikçi temin edilir" diye ilan verip, irtibat için de bir e-posta adresi bıraktı. İlanı gören bir vatandaş, durumu İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne ihbar etti. İstanbul Bilişim Büro Amirliği ekipleri, "Dadaş Hakan" rumuzuyla verilen ilandaki e-posta adresine, "Kocamı öldürtmek istiyorum" diye mesaj yazdı ve bir telefon numarası gönderdi. Yaklaşık bir hafta sonra Köse, verilen numarayı arayarak şartlarını anlattı. Ancak hemen buluşmaya yanaşmadı. Aradan geçen bir ay sonunda müşteri kılığındaki dedektifler, güvenlikçi Hakan Köse'yi görüşmeye ikna etti. BİN YTL İSTEDİ
    Mecidiyeköy'de bir kafeteryada gerçekleşen buluşmada Hakan Köse, ücretin öldürülecek kişinin toplumdaki sosyal statüsüne göre değiştiğini belirterek, "buluşma parası" olarak 1000 YTL istedi. Gözaltına alınan Hakan Köse'nin güvenlik sertifikası olduğu belirlendi.

'ŞAKA YAPTIM' DEDİ
    Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Hakan Köse, kendisini, "Niyetim kötü değildi. Amacım şaka yapmaktı. Kimseden para almadım" diyerek savundu. Köse'nin buluşmaya gelirken anlaşma yapmak için beraberinde borç senedi getirdiğini ve internet sitelerine para karşılığı ilan verdiğini göz önüne alan polis, bu savunmayı inandırıcı bulmadı.

sabah

İnternete "Kiralık katil ve tetikçi temin edilir" diye ilan verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Yahudileri ilan verdi

Türk Yahudileri ilan verdi

Ermeni soykırımı iddialarıyla ile ilgili tasarının bugün ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komisyonu'nda ele alınması dolayısıyla Türkiye'deki Yahudi cemaati "Washington Post" ve "Washington Times" gazetelerine verdikleri ilanda tasarıya karşı çekincelerini dile getirdi. İlanda şu ifadelere yer verildi: devamı
  2. ilam

ilam

Bir mahkemeden sonra kendisine resmi hüküm sureti verildiğini görmek hacamat yaptırmaya (kan aldırmaya) delalet eder.Rüyada hakim tarafindan kendisine bir ilam yazildigini gören kimseye, doktor tarafindan kan aldirmasi emredilir
  3. ''Demokrasi var diye her isteyene otomobil üretme izni verdiler''

''Demokrasi var diye her isteyene otomobil üretme izni verdiler''

İş hayatına Türkiye’nin ikinci büyük devalüasyonunun yapıldığı 1958 yılında başlayan Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, çalışma hayatında 50’nci yılını doldurdu. Yarım asırlık kariyer öyküsünü Capital Dergisi’ne anlatan Rahmi Koç, Türkiye’nin en büyük holdingini uzun yıllar başarıyla yönetmesini kariyer hayatına ilk başladığı Otokoç’taki deneyimlerine borçlu olduğunu söylüyor. Rahmi Koç,...
  4. size 3 dilek hakkı verseler ne dilerdiniz??

size 3 dilek hakkı verseler ne dilerdiniz??

arkadaşlar bir peri çıktı karşınıza ve sizden 3 dilek dilemenizi istedi ne dilerdiniz?? ben başlayayım 1.mutluluk 2.huzur 3.sağlık şimdi sıra sizdeeee
  5. Sadettin Saran Gazetelere Düğün İlanı Verdi

Sadettin Saran Gazetelere Düğün İlanı Verdi

Sadettin Saran'ın Gazetelere Verdiği Düğün İlanı Sadettin Saran Düğün İlanı Verdi Sevgili melekler, Hülya Avşar'ın ex aşkı Sadettin Saran bildiğiniz gibi evlenme arefesinde. Ünlü işadamı gazetelere verdiği düğün ilanı ile bir ilke imza attı. İşte Sadettin Saran'ın Gazetelere Verdiği Düğün İlanı ve haberin detayları... Medya dünyasında bir yenilik daha...Sadettin Saran, 16...

Sayfayı Paylaş