gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İnterneti bekleyen kabus

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İnternet kullanıcılarını 3 yıl içinde büyük bir problem bekliyor. İletişim kaynağı olarak herhangi bir sınırı yokmuş gibi görünen internetin de ucu
    bucağı olduğu ortaya çıktı. Sayıları her geçen gün artan internet kullanıcıları,
    gelecekte internete bağlanabilmeleri için gereken IP adresinin ‘kalmaması’
    tehlikesiyle karşı karşıya. Bu tehlike gerçekleşirse, internet sisteminin bir
    çıkmaza sürükleneceği, hatta sistemin çökeceği ya da kapanacağı
    düşünülüyor.

İnternette her kullanıcının iletişim kurabilmesi için bir çeşit kod işlevi gören IP
    adreslerinin gelecek üç yıl içinde tükeneceği düşünülüyor. Bu durum, fırsatçılar
    için yeni bir kazanç kapısı oluşturdu. IP adreslerini ileride karaborsadan
    satmak için şimdiden yedekleyenler olduğu ortaya çıktı.

Yetkililer ‘İnternet kullanıcılarını bekleyen en büyük tehlike, internetten
    yararlanabilmeleri için çok yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmaları’ diye
    açıklama yapıyor. Amerikan İnternet Numaraları Dairesi (ARIN) ise çözüm
    olarak, trilyonlarca yeni adresin sağlanabileceği geliştirilmiş bir versiyon olan
    IPv6 protokolüne geçilmesini öneriyor.

İnterneti bekleyen kabus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Kabus

Tual - Kabus

Gittin biliyorum fakat hala rüyamdasın Bu sabah ızdırapla kahrolarak uyandım Anlatmak zor geliyor rüyada gördüğümü Fakat anlatmalıyım ki bu rüya çıkmasın Dün gece gördüklerim sanki gerçek gibiydi Garip ama yanındaki benden başka biriydi Olmaz tabi rüya bu ya sende onu sevmişsin Ve seni haketmişte onunla evlenmişsin Bugün beni aramalı işte döndüm demelisin Bu rüya ters çıkmalı teselli...
  2. Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

İlk cinsel deneyimde ortaya çıktığı sanılan vajinusmus yani cinsel ilişkiye girememe sorunu, doğumdan sonra da yaşanabiliyor. Kadınların; çirkinleşme takıntısı, kendini anneliğe fazla kaptırma gibi nedenlerle cinsellikten soğumasıyla vajinusmus yaşanıyor. Doğum sonrası yaşanan hormonal değişimler çiftlerin cinsel hayatlarını alt üst ediyor. Acıbadem Etiler Polikliniği'nden Cinsel İşlev...
  3. Bekleyen...

Bekleyen...

Bir Ümit Yaşar Oğuzcan hayranı olarak.... Hangi yalnızlıktır iten seni bu sığ sulara Hangi şekilsiz gerçek bağlayan ellerini Kattığın bir acı gülüştür düştüğün korkulara Kim baksa gözlerine görür beklediğini Saçında bir tel vardır, o çağırır hüznü Ellerindir yorulmuş, anlaşılmamış, nemli, soğuk Bir rengi vardır dudaklarının saklayan gülüşünü Ne zaman baksam gözlerine ağlar bir çocuk...

Sayfayı Paylaş