gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

interneti türkler bulsay"dı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

Ad Soyad girin - Şifrenizi girin - Ikametgah girin
    - Nüfus sureti girin
    - Annenizin kIzlIk soyadInI girin

Internette gideceğiniz adresi yazdıktan sonra ekrana gelen mesajlar :

- Emin misiniz?
    - Ciddi misiniz?
    - Bak son defa soruyorum!
    - Günah benden gitti, baglıyorum.

E-mail almak için yapılması gerekli işlemler:

1. Nüfus Cüzdanı asli ve noter tastikli fotokopisi
    2. Ikametgah senedi
    3. Savcılıkran iyi hal kağıdı
    4. 6 fotoğraf
    5. Son 3 ay içinde alınmış isme tescilli elektrik,su,doğalgaz faturası ( ödenmis olacak )
    6. Erkek kullanıcıların Askerlikle ilişkileri olmadığına dair tecil belgesi veya teskere belgesinin Noter tasdikli sureti.
    7. 18 yaşını doldurmamış kullanıcılarda velilerinin yazılı izin belgesi....

Not: Internet e-mail kullanım depozitosu 400$ olup aylık 50 milyon kullanım ücreti alınacaktir faturasını ödemeyen abonenin emaili kesilir.

(not: Internet işleri genel Müdürlüğü , hiçbir tebligat yapmadan abonenin e-mail adresini önceden haber vermeden kapatma veya değistirme hakkına sahiptir)

Baglanamama mesajlarI:

- Bu siteye giriş Internet Yüksek Konseyi tarafından yasaklanmıştır.
    - RTUK bu siteyi,çocukların zihinsel gelişimini engellediğinden dolayı bir(1) gün süre ile kapatmıştır.
    - Aradığınız adres Anayasa ya aykırı bulunmuştur.
    - Site borcundan dolayı kapatılmıştır

Baglanma mesajlari :

- Sitemizi seçtiginiz icin teşekkür ederiz, sitemize girmekle artık sadece bizim sitemize geleceğinize ve başka hic bir adrese gitmeyeceğinize dair bir anlaşmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Bu durumu kabul ediyorsanız Evet, etmiyorsanız Evet tuşuna basın. Ihtilaf halinde Istanbul Mahkemeleri geçerli olacaktır.

Hata mesajları:

- Ulaşmaya calıştığınız bilgisayarın mahallesinde elektrikler kesik olduğundan baglantı kurulamıyor.
    - Eksik tuşa bastınız, Lütfen tekrar deneyin.
    - Q harfine bastınız, bu durumun bir yanlışlık sonucu olduğuna inanıyoruz, Bir kez daha Q harfine basmanız halinde bilgisayarınız takibe alınacaktır.
    - Hatasız bilgisayar olmaz.
    - Kime şikayet ederseniz edin.

:n028::flirt::party::dp47::Dancing_furious::yo::m0rphine::horn::melek:
    komikdünya.com

interneti türkler bulsay"dı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnterneti Türkler Bulsaydı Ne Olurdu?

İnterneti Türkler Bulsaydı Ne Olurdu?

- Ad Soyad girin - Şifrenizi girin - İkametgah girin - Nüfus sureti girin - Annenizin genç kızlık soyadını girin< Internette gideceginiz adresi yazdiktan sonra ekrana gelen mesajlar: - Emin misiniz? - Ciddi misiniz? - Bak son defa soruyorum! - Gunah benden gitti, bagliyorum. E -mail almak icin yapılmasi gerekli islemler: - 1. Nufus Cuzdani asli ve noter tastikkli fotokopisi 2.Ikametgah...
  2. İnternetİ TÜrkler Bulsaydi

İnternetİ TÜrkler Bulsaydi

Bilgisayar açılış mesajları: - Ad Soyad girin - Şifrenizi girin - İkametgah girin - Nüfus sureti girin - Annenizin genç kızlık soyadını girin Internet'te gideceğiniz adresi yazdıktan sonra ekrana gelen mesajlar: - Emin misiniz? - Ciddi misiniz? - Son kararınız mı? - Bak son defa soruyorum! - Günah benden gitti, bağlıyorum. e-mail almak için yapılması gerekli işlemler: 1. Nüfus Cüzdanı asli...
  3. İnterneti Türkler bulsaydı

İnterneti Türkler bulsaydı

Interneti Türkler Bulsaydı bakın bakın neler olurdu canlarım... :bayraks::kahve: Bilgisayar acilis mesajlari: - Ad Soyad girin - Sifrenizi girin - Ikametgah girin - Nufus sureti girin - Annenizin genc kIzlIk soyadInI girin Internette gideceginiz adresi yazdiktan sonra ekrana gelen mesajlar: - Emin misiniz? - Ciddi misiniz? - Bak son defa soruyorum! - Gunah benden gitti, bagliyorum. e-mail...
  4. Türk Telekom Lokum internet nedir

Türk Telekom Lokum internet nedir

Türk Telekom Lokum internet nedir ? Arkadaşalr geçenlerde duydum Türk Telekom Lokum internet diye bişey çıkartmış nedir ki bu Türk Telekom Lokum internet?
  5. Türk Telekom dan Lokum internet Kampanyası

Türk Telekom dan Lokum internet Kampanyası

Türk Telekom Lokum internet nedir Türk Telekom Lokum internet kampanyası hakkında bilgiler Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda türk Telekom'un Lokum İnternet kampanyası hakkında ki merak edilen tüm bilgilerini bulabilirsi, konuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Türk Telekom dan Lokum internet Kampanyası Lokum internet nedir? Türk Telekom Lokum İnternet ile ADSL abonesi olmayan internet...

Sayfayı Paylaş