gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnternetin Limitsiz Olduğunu Nasıl Anlarız bilgi verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben işyerimde ki netin limitsiz olduğunu düşünüyorum ama bundan emin olmam lazım bu yüzden de size İnternetin Limitsiz Olduğunu Nasıl Anlarız diye soruyorum:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnternetin Sınırsız Olduğunu Nasıl Anlarız

İnternetin Sınırsız Olduğunu Anlama

Eğer internetinizi limitli iken limitsize taşıdıysanız yapmanız gereken tek bir şey var, hangi internet sağlayıcı ile bağlanıyorsanız orayı telefonla arayıp limitsiz olup olmadığını öğrenmek. maalesef bunun dışında mail yada başka bir bildiri sistemi mevcut değil. Telefonla limitsize geçtiğinizi geçtikten 2 saat sonra öğrenebilirsiniz.

İnternetin Limitsiz Olduğunu Nasıl Anlarız bilgi verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İNTERNET DELiSi OLDUGUNUZU NASIL ANLARSINIZ?

İNTERNET DELiSi OLDUGUNUZU NASIL ANLARSINIZ?

1. Modeminizi kapattiginizda icinizde bir burukluk hissediyorsaniz; 2. Defterinizdeki tum adreslerde @ varsa; 3. Internet erisimi olmadigi icin annenizle haberlesemiyorsaniz; 4. Telefon faturaniz 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti cekip "Hayir, bilgisayar yataga giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar masanizin sandalyesini bir klozetle degistirmeyi dusunduyseniz; 7....
  2. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  3. çocukta stres olduğunu nasıl anlarız

çocukta stres olduğunu nasıl anlarız

Melekler merhaba. Ben çocuğumun garip hareketlerinden biz büyükler gibi strese girdiğini düşünüyorum. Bilemiyorum tabi. Sormak istediğim çocuklarda stres belirtileri nelerdir ?
  4. Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

yumurtladığımı nasıl anlarım,yumurta yaptığımı nasıl anlarım,ovülasyon belirtileri,yumurtalama belirtileri,ovülasyon testleri,yumurtlama testleri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü...
  5. Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik Anlatiyorum nolur cevap verin :( Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim...

Sayfayı Paylaş