gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnternette Alışverişin Yararları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İnternette Alışverişin Yararları Nelerdir. Bir arkadaşım sürekli internet üzerinden alışveriş yapıyor kozmetiklerini bile internetten alıyor. Acaba çok mu uygun fiyatlı bu internet üzeri alışverişi :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnternette Alışverişin Yararları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışveriş....

Alışveriş....

Kadının biri alışveriş için şehre inmiş, ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise..Üçüncü dükkânda her şey 5 dolara inmiş, gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.. Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu, yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.. Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu...
  2. İnternetten Alışveriş yapmanın Yararları

İnternetten Alışveriş yapmanın Yararları

İnternette Alışverişin Yararları nelerdir İnternetten Alışveriş yapmanın Yararları Devir internet devri olmuş Melek'lerim. Fatura ödemeleri, iletişim, bilgi edinmek gibi bilindik faydalarının yanı sıra, son zamanlarda oldukça tercih edilen internetten alışveriş oldukça faydalı arkadaşlarım. Biz de bu yazımızda internetten alışveriş yapmanın faydalarını sizlerle paylaşmak istedik. Eğer...
  3. İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler

İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler

İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler Selam arkadaşlar İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler hangi sitelerdir isimlerini yazarmısınız bana
  4. internette en fazla hangi sitelerden alışveriş yapılıyor

internette en fazla hangi sitelerden alışveriş yapılıyor

Merhaba.İnternetten alışverişe başlarda sıcak bakmıyordum am çevremde alışveriş yapanları gördükçe benim de aklıma yatmaya başladı.Merak ediyorum en çok alışveriş yapılan siteler hangileri ?
  5. İnternetten Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternetten Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu konu; İnternetten Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günümüzde internet sayesinde pek çok ihtiyaç anında karşılanabiliyor, her türlü işlem kolaylıkla yapılabiliyor. İntertten alışveriş ise kadınların sıklıkla kullandıkları bir yöntem. Ancak alışveriş sırasında kredi kartı kullanılması beraberinde bu tarz alışverişlerin ne derece...

Sayfayı Paylaş