gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internette büyük harf yazmak ne anlama gelir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

internette büyük harf yazmak ne anlama gelir ? neden sitelerde büyük harfle yazmak yasaktır hemen uyarı alıyoruz:?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, internette büyük harfle yazmak, bağırmak anlamına geldiği için yasaktır :)

internette büyük harf yazmak ne anlama gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tasavvuf ne anlama gelir?

tasavvuf ne anlama gelir?

tasavvuf ne tasavvuf ne anlama gelir anlamı anlamı nedir tasavvufun Sufî tâifesinin efendisi Cüneyd, buyurdular ki: «-Tasavvuf, Hakk’ın seni sende öldürmesi ve kendisiyle diriltmesidir.» Muhammed Bin Ali El-Kassab tasavvufu: «- Keremli zamanda, keremli insanlardan, keremli topluluklar içinde beliren keremli ahlâk...» diye beyan etmiştir. Cüneyd’e tasavvuf nedir, diye sorulduğunda: «-...
  2. İnternette Büyük Harfle Yazmak

İnternette Büyük Harfle Yazmak

İnternette Büyük Harfle Yazmak Arkadaşlar İnternette Büyük Harfle Yazmak için ne yapmak lazım sanırsam küçük bir kod lazım lütfen bana onun için bilgi verin
  3. İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

Hiç düşündünüz mü bazen merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olmak için girdiğimiz, bazen can sıkıntısını atmak için, bazen de eğlenmek ve zaman kaybetmek için girdiğimiz İnternetin Anlamı nedir diye? Ben düşündüm ve merak ediyorum İnternetin Anlamı nedir?
  4. çilingir sofrası ne anlama gelir

çilingir sofrası ne anlama gelir

Babam sık sık konuşurken çilingir sofrası lafını kullanıyor.Ne demek bu çilingir sofrası ?
  5. orkide vermek ne anlama gelir

orkide vermek ne anlama gelir

Çiçeklerin dilinde orkide ne anlama gelir melekler ? Yani ben orkide alsam karşımda ki bana ne demiş oluyor :)

Sayfayı Paylaş