gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İnternette hız arttı toptan fiyat düştü

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Türk Telekom ADSL kullanımında toptan fiyatlarda yüzde 45'e varan indirime giderken bant genişliğinde üst limiti 4Mbps'e çıkardı. Toptan fiyatlardaki indirimin çok yakında tüketiciye de yansıması bekleniyor. Türk Telekom toptan fiyatı ucuzlatması hızlı internetin maliyeti düşürürken dolaylı olarak tüketiciye yansımasını sağlayacak. Telekomünikasyon Kurumu'nun onayladığı yeni tariflere göre toptan ADSL ve veri akış erişimi tarifelerinde yüzde 45'e varan oranlarda indirime gidildi. İnternet servis sağlayıcı şirketlerin maliyetlerini önemli oranlarda düşüren bu adım ile internet daha ucuz hale geldi. ADSL kullanımında 256 Kbps'lik alt limit ise 512Kbps'e çıkarıldı. Pazarın yüzde 95'ine sahip olduğu tahmin edilen TTnet geçtiğimiz ay "Yaz fırtınası" adı altında kampanya düzenlemiş rekabet kurulu da toptan fiyatların altında satış yapıldığını belirterek iptal etmişti. Yapıla * ADSL toptan fiyattaki tarife değişikliği ile;

* Limitsiz Toptan Tarifede, 512 Kbps'de yüzde 38, 1 Mbps'de yüzde 44, 2 Mbps'de yüzde 45,

* Veri Akış Erişimi Tarifelerinde, 512 Kbps'de yüzde40, 1 Mbps'de yüzde 43,

* 2 Mbps'de yüzde36 oranlarında indirime gidildi

İnternette hız arttı toptan fiyat düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'da fiyatlar % 1.98 arttı

İstanbul'da fiyatlar % 1.98 arttı

İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) 1995 bazlı İstanbul Ücretliler Geçinme Endeksi'ne göre, perakende fiyatlar eylülde yüzde 1.98 oranında arttı. Eylül ayları itibariyle söz konusu endeks 2005 yılında yüzde 2.10, 2006 yılında ise yüzde 0.89 artış göstermişti. Bu endeksin 9 aylık artış oranı yüzde 5.19, 12 aylık artış oranı yüzde11.31 ve 2007 eylül ayı itibariyle 12 aylık ortalama artış oranı da...
  2. Piliç eti fiyatları arttı

Piliç eti fiyatları arttı

Piliç eti fiyatları değişik oranlarda arttı. Piknikçilerin tercihi olan kanadın kilosu 10 YTL'yi aştı. Sektörün önde gelen kuruluşlarından Banvit, Şeker Piliç, Keskinoğlu, Erpiliç ve diğer firmalar bütün piliç ve işlenmiş ürün olan kanat, pirzola, göğüs, incik fiyatlarını artırdılar. Banvit; kilosunu 3,2 YTL'den sattığı bütün pilicin kilosunu 5,15 YTL'ye, 3,5 YTL'den sattığı tabakta pilicin...
  3. İnternet Hızı Ölçme, hızım ne, test etme

İnternet Hızı Ölçme, hızım ne, test etme

internet hızı İnternet hızım ne, hızını ölçme, nekadar, nedir, ttnet hakkında genel bilgiler İnternet hızınızı merak ediyorsunuz ve bir türlü hızınız ne olduğunu bilmiyor iseniz meleklerim şimdi sizlere bunu test etmenizi sağlayacak linki vermek istiyoruz arkadaşlarım. BU LİNKTEKİ sayfaya girdikten hemen sonra sırasıyla şu işlemleri yapacaksınız. HIZINIZI SEÇİNİZ bölümünden 1-8 mbit olan...
  4. Ağrısız Doğum Fiyatları Arttı!

Ağrısız Doğum Fiyatları Arttı!

ağrısız doğum fiyatları 2012 ağrısız doğum fiyatları ne kadar arttı ağrısız doğum fiyatları Sevgili melekler, ağrısız doğum ilave ücreti arttı. Yeni dönemde özel hastaneler ağrısız doğum yaptıran vatandaştan bin 200 liraya kadar ilave ücret isteyebilecek. Haberin detayları ise şöyle; SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) normal doğum için özel hastanelere 400 lira ücret ödüyor. Her hastadan bu...
  5. internet bağlantı hızını arttırma

internet bağlantı hızını arttırma

internet bağlantı hızını arttırmak için ne yapmalıyım benim internetim çok yavaşladı nasıl hızlandırabilirim lütfen yardım!

Sayfayı Paylaş