gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

internette Öz Kızına Aşık Oldu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

internette Öz Kızına Aşık Oldu Hayatına 'heyecan katmak' için internetteki arkadaş bulma sitelerine giren 51 yaşındaki bir Çinli, burada tanıştığı genç kızla buluşmasında büyük bir sürpriz yaşadı.

Çin'de İngilizce yayımlanan China Daily gazetesinin haberine göre, ismi sadece 'Zhu' olarak açıklanan adamın 1 hafta boyunca yazıştığı kız kendi kızı çıktı.

İnternette yazışırken 'Playboy' takma adını kullanan Zhu, Hubey eyaletinde yazıştığı genç kızla sürdürdürdüğü bir haftalık internet sohbetinin ardından, aralarındaki 'ilişkiyi' biraz daha ileriye götürmek için ona buluşma teklif etti. Ancak Zhu, buluşmada bu kızın öz kızı olduğunu görünce belki de hayatının en kötü sürprizini yaşadı.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: internette Öz Kızına Aşık Oldu
    gerçektende çok ilgibç hayatta olmaz olmaz dememeliyiz

internette Öz Kızına Aşık Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öz Kızıyla Evlendi!!!

Öz Kızıyla Evlendi!!!

Hindistan'ın Bengal kentinde 35 yaşındaki baba, yaşı henüz tespit edilemeyen kızıyla evlendi; kız şimdi hamile. İnanılmaz olayların yaşandığı Hindistan'da son olarak 35 yaşındaki Afazuddin Ali adlı bir kişi, kendisine "kutsal emir" geldiğini söyleyip, kızıyla evlendi; ve kız şimdi hamile. Polis yetkililerinin verdiği bilgiye göre ülkenin batısındaki Bengal'de yaşanan olayda,...
  2. Öz- Kız İsimleri

Öz- Kız İsimleri

özbekistan bayan isimleri özbekçe isimler özbek kadın isimleri özbek bayan Öz: insanın ben derken anlattığı tinsel varlık, bir kimsenin varlığı Özaltan: yürekli ve tanyeri gibi ışıklı kişi Özaltın: altın gibi bir geçmişi olan Özarı: çok çalışkan kişi Özay: özlü, özü ay gibi aydınlık olan Özaydın: özü temiz, aydınlık, bilge kişi Özaytan: bileşik isim Özbal: kişilikli, sevecen kişi...
  3. İnternetten kız isteme..

İnternetten kız isteme..

Talipp: Slm… KızEvy: Slm… Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok… Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben bizim oğlanı...
  4. sizin kızınız aşık olsa siz ne cvp verirsiniz..... :)

sizin kızınız aşık olsa siz ne cvp verirsiniz..... :)

anne ben asik oldum +....odani topla! - anne ben asik oldum. + bu sefer hangi zibidiye? - of anne yaa, valla söylemiycem bi daha! + yok canim sen öyle begeniyorsun da, senin zevkin sonuçta, ben ne diyeyim ki, di mi ama......... - anne ben asik olduumm!!.. + panik yapma geçer.. - anne ben asik oldum! + evlen, geçer. - anne ben asik oldum + bu seferkinin ne sorunu var? - anne ben asik oldum...
  5. Bir Dilenciye Aşık Oldum !

Bir Dilenciye Aşık Oldum !

kuzenime aşık oldum kuzenimle birlikte oldum annemle birlikte Mutluluktan uzak hüzünlerle büyüdüm ben. Acı çekmediğim bir gün bile yoktu. Aslında çok zengindik. Ama ailemin tek mutluluğu konken partileri ve kumarhanelerdi.Anıları düşünerek dileniyordu Engin. Onu gören uzamış sakalının yırtık elbiselerinin içinde geçmişinde varlıklı olduğunu anlayamazdı. Nilgün hergün parktan geçerek işine...

Sayfayı Paylaş