gebe
  1. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

internette rekor kıran şarkı

Konu, 'Memleketim' kısmında kediliDeli tarafından paylaşıldı.

Yaşasın Halkların Aşkı !
    Türk, Kürt kardeş falan değil; ayan beyan sevgilidir! ♥
    Yaşasın halkların aşkı!

xezala min, delala min,
    ez kurdî nizanim
    keca, kurdan, jiyana min
    ez te hez dikim

gellek

türk kürt kardes falan değil
    ayan beyan sevgilidir
    ayıran kalleş değil ancak
    hayatın tam da kendisidir

sen silvan'ın çorak ovalarında
    ben kordon'un arka sokaklarında
    büyütülmüşüz bunca zaman
    teslim oldum kaderime inan

dinlemem kimseyi
    gönlümün eylemi
    bir temenni benimki
    yaşasın halkların aşkı

xezala min, delala min,
    ez kurdî nizanim
    keca kurda min jiyana min
    ez te hez dikim

gellek

her öpüşmemiz daraltacak
    ırkçıya faşiste dünyayı

her sevişmemiz yol açacak
    yeni bir kozmik ışımaya

kudurup köpürseler bile
    keçe kürdamsın böyle biline
    sözleri şivan perwer yazdi
    sezen aksu besteledi bu aşkı

dinlemem kimseyi
    gönlümün eylemi
    bir temenni benimki
    yaşasın halkların aşkı

xezala min, delala min,
    ez kurdî nizanim
    keca, kurdan, jiyana min
    ez te hez dikim

gellek

Sözleri Şivan Perwer'e bestesi Sezen Aksu'ya ait olan şarkıyı Hakan Vreskala seslendirmektedir.Kendi ifadesiyle "Tipik İzmir'liyim.Beyaz Sünni Makedonya göçmeni bir ailenin çocuğuyum" diyen Hakan Vreskala, çektiği kliple, Stockholm sokaklarından yüreklerimize "yaşasın halkların aşkı" diyerek sesleniyor.

internette rekor kıran şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternette Rekor Kıran Fotoğraflar

İnternette Rekor Kıran Fotoğraflar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. satış rekorları kıran oyun!

satış rekorları kıran oyun!

satış oyunları rekor oyun rekor kıran oyun kıran oyunlar satış oyunları GTA IV satış rekor kırdı Aylardır büyük ilgi ile beklenen GTA daha ilk günlerinde çok büyük bir satış rekoruna imza attı. Gangster temalı 'Büyük Araba Hırsızlığı 4' (Grand Theft Auto IV - GTA IV) video oyunu bir haftada 400 milyon dolarlık satış geliri ile Hollywood filmlerinin rekorlarına son verecek. Polis vurma ve...
  3. Haftanın Rekor Kıran Fotoğrafı..:(

Haftanın Rekor Kıran Fotoğrafı..:(

Offf...Kıyamam.. S: ALLAH'im Sen yardim bu gibi insanLara... Ne kadar Zor bir durum.. ALLAHim aiLeLerinede sabir ve güc versin insALLAH Şükür nimeti değil nimeti vereni görmektir..
  4. İnternette Rekor Kıran Fotoğraf

İnternette Rekor Kıran Fotoğraf

Yeri ve zamanı belli olmayan, askerin toplu halde namaza durduğu fotoğraf internette tık rekoru kırıyor. Fotoğrafla ilgili oldukça farklı yorumlar gündeme geliyor. Cemaat halinde namaz kılan bir grup askerimizin fotoğrafı internet dünyasının yeni gündemi oldu. Sosyal paylaşım sitesi twitter'da yayılan karede, 48 asker düz bir damın üstünde, 5 saf halinde cemaat yaparak namaz kılarken...
  5. İnternette Tık Rekoru Kıran İkiz Bebekler

İnternette Tık Rekoru Kıran İkiz Bebekler

ikiz bebek resimleri ikiz bebekler ilginç bebek resimleri Ben de bir ikiz annesi olarak ikiz bebeklerin aralarında farklı bir telepati olduğuna inanırım ama bu resim öyle bir şeyki adeta nutkum tutuldu dilebilirim. İsparya da doğan ikiz bebekler görenleri şaşkına uğratıyor. Doğduktan sonra koyuldukları kuvezde el ele birbirlerine destek veren ikiz kardeşleri görenler duygusal anlar yaşıyor....

Sayfayı Paylaş