gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İnternette Satılan En Garip Şey!.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İnternetten satılan en garip şey, nerede, ölüm satışı, intihar seti, gariplikler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    İnternetten alışverişin çok yaygınlaştığı günümüzde şimdiye kadar satışa sunulmuş en garip şeyle karşı karşıyayız: Ölüm!..Evet,yanlış okumadınız,ölüm!..
    Okuduğum bir makaleye göre Casey Chan isimli 91 yaşında ki kadın internet üzerinden 60 dolar karşılığında ölüm kiti satıyormuş.

Kasım 2010 da 29 yaşında ki Nick Klonoski isimli gencin intiharından sonra ailesinin avukatlarına ve polise araştırma yaptırması sonucu öğrenilen bu satışlardan ,yaşlı kadın şimdiye kadar tam 100.000 dolar kazanmış.Bu da demek oluyor ki 1600 şahıs bu kitlerden satın almış.

Yaşlı kadının bu işi,kolon kanserinden korkunç acılar çekerek hayatını kaybeden eşi yüzünden yapmaya başladığı öğrenilmiş...

Kadının bu işi,

İnternette Satılan En Garip Şey!. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip şey mutluluk..

Garip şey mutluluk..

ne garip şey şu mutluluk ne garip şey mutluluk şu gittimi gider çağırsan gelmez gelse de kalmaz kalsa da yetmez Garip şey mutluluk Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x536 ve 72KB ) Buraya Tıklayın Ben yokmusum gibi, Sen rahat yasa, Hiç olmamis farz et Keyfini bozma Sen güçlü ol yine, Gücünle hirpala Beni yaktigin gibi Git yak onlar da Bana neler oldu, ne oldu Anlatmam... anlatmam... Sana...
  2. En çok satılan kitaplar

En çok satılan kitaplar

İşte Türkiye'nin güdümsüz ve objektif duyarlılık sahibi Haber 7 Kitap Sayfasının hazırladığı listeye göre geçtiğimiz hafta en çok satılan kitaplar. Kitaplarla ilgili teknik bilgileri başlıkları tıklayarak inceleyebilirsiniz... 1-Umut - Ayşe Kulin - Everest Yayınları Savaşlar, yıkımlar, sürgünlerin ardından Umut geliyor. Umut "Hayat Akan Bir Sudur"'da Kulin, Veda ile başladığı...
  3. en çok satılan parfümleri öğrenmek istiyorum

en çok satılan parfümleri öğrenmek istiyorum

Kızlar parfümümü değiştirmek istiyorum ve en çok satılan beğenilen kokuları da denemek istiyorum.Rica etsem en çok satan parfümleri buraya yazabilirmisiniz, not alıcam :)
  4. Gebelikte Aşerilen En Garip Şeyler!

Gebelikte Aşerilen En Garip Şeyler!

gebelikte aşerme hamilelikte aşerme Sevgili melekler, gebelik döneminde baş dönmesi ve mide bulantısının yanı sıra ilerleyen zaman içinde aşerme de sıklıkla görülür. Özellikle mevsimi olmayan ya da bulunulan yerde mevcut olmayan gıdalar en çok aşerilen şeylerdir. Yazın ortasında portakal-mandalina ya da kış ortasında çilek akla gelen ilk meyveler. Oysa aşerme sadece masumane bir şekilde...

Sayfayı Paylaş