gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İnternette tıklanma rekoru kız albüm çıkardı......

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sefa Topsakal süper bi ses internette amatör bir video ile tıklanma rekorları kıran genç kız albümünü çıkardı. [​IMG]

Abisi de aranjör olan Sefa abisinin yardımıyla ve birçok şarkıcı yapımcı yardımıyla albümünü piyasaya çıkardı.Ve ben üstelik çok başarılı olacağına inanıyorum.Hem eğitimini almış hemde süper bi sesi var.

En güzel şarkılarından biri Rüzgar Aldım.

Doktor şarkısıyla da meşhur olup.Beyaz show.CnnTürk,Gülben Ergen,Seda Sayanın programına katılıp kendi reklamını yapmıştır.

Kendisi 1990 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Sırasıyla Prof. İhsan Koz İlköğretim Okulu ve Trabzon Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü'nü bitirdi. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı.

İnternette tıklanma rekoru kız albüm çıkardı...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu film vizyona girmeden tıklanma rekoru kırdı

bu film vizyona girmeden tıklanma rekoru kırdı

Irak sınırında 40 Türk askeri! O sahne şimdiden internette tık rekoru kırdı bile!... Bu cuma vizyona girecek filmin fragmanı; Bir yandan Kürt açılımı bir yandan da şehit haberleri.. İşte bu atsomferde 16 Ekim'de yani bu cuma vizyona girecek "Nefes" filmi çok konuşulacak.. Irak sınırında görevli 40 askerin hikayesinin anlatıldığı sinema filmi mehmetçiğin destansı öyküsünü anlatıyor....
  2. tıklanma rekoru kırdı

tıklanma rekoru kırdı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2 aylıkken tıklanma rekoru kırdı

2 aylıkken tıklanma rekoru kırdı

Finlandiya'da yaşayan sanat meraklısı Adele Erersen'ın 2 aylık kızı Mila'nın uyku hallerini paylaştığı blog, internette tıklanma rekoru kırıyor.
  4. internette rekor kıran şarkı

internette rekor kıran şarkı

http://youtu.be/Jfpe1567PJo Yaşasın Halkların Aşkı ! Türk, Kürt kardeş falan değil; ayan beyan sevgilidir! ♥ Yaşasın halkların aşkı! xezala min, delala min, ez kurdî nizanim keca, kurdan, jiyana min ez te hez dikim gellek türk kürt kardes falan değil ayan beyan sevgilidir ayıran kalleş değil ancak hayatın tam da kendisidir sen silvan'ın çorak ovalarında ben kordon'un arka sokaklarında...
  5. Tıklanma Rekoru Kıran Komik Bebek Resimleri

Tıklanma Rekoru Kıran Komik Bebek Resimleri

komik bebek resimleri komik bebekler Sevgili melekler, bebekler dünyanın en tatlı, en masum, en şirin yaratıkları. Herşeyin küçüğü sevimli olur derler ya gerçekten de çok doğru, tüm bebekler tatlıdır ama bazıları öyle fırlama, öyle komik hallere bürünürlerki bazen, o an alıp bir lokmada yutmak istersiniz :D:D İşte o derece komik ve şirin bebeklerin resimlerini sizler için derledik....

Sayfayı Paylaş