gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Internetteki Satılık Bebek!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

4 günlükken annesi internetten satışa çıkardı. Devlet bebeğe sahip çıktı. Tokat'ta 4 günlük iken annesi tarafından internet ortamında ilan verilerek satılmak istendiği iddia edilen bebek, Sivas Çocuk Yuvasında yeni ailesini bekliyor.

Olaydan sonra Sivas Sosyal Hizmetler Müdürlüğü 0-6 Yaş Çocuk Yuvasında koruma altına alınan yaklaşık 2 aylık bebeğin bakımı yuvadaki görevli anneler tarafından yapılıyor.

Elif Gülhan C. adı verilen ve nüfus cüzdanı çıkarılan bebeğin, Türkiye genelinde evlat edinmek için sıra bekleyen ailelerden birine evlatlık olarak verileceği öğrenildi.

Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten yetkililer, Elif Gülhan'ın yaklaşık 1 aydır bakımının Sivas'ta yapıldığını kaydettiler.

Tokat'ta 10 kasımda evlilik dışı dünyaya getirdiği 4 günlük bebeğini internet ortamında ilan vererek satmak isteyen bir kadın olduğu ihbarını alan polis, alıcı gibi davranarak anne F.C. (25) ile irtibata geçmiş, olayla ilgili dede H.C. (55) ile ilanı internet ortamına attığı öne sürülen bir üniversite öğrencisini gözaltına almıştı.

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen 3 zanlı, ifadelerinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. İnternet ortamında satılmak istendiği öne sürülen 4 günlük kız bebek ise Tokat Karşıyaka Kadın Doğum ve Çocukevi Hastanesinde bakıma alınmıştı.

Internetteki Satılık Bebek!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Internet Delisimisiniz?

Internet Delisimisiniz?

1. Modeminizi kapattiginizda icinizde bir burukluk hissediyorsaniz; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. internet erisimi olmadigi icin annenizle haberlesemiyorsaniz; 4. Telefon faturaniz 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti cekip "Hayir, bilgisayar yataga giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar masanizin sandalyesini bir klozetle degistirmeyi düsündüyseniz; 7....
  2. Aksesuvarları satılık!

Aksesuvarları satılık!

'GÜNEŞİN OĞLU' FİLMİNDE OYUNCULARIN KULLANDIĞI AKSESUVARLAR AÇIKARTIRMA İLE SATILACAK. Eflatun Film, önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atacak. Haluk Bilginer, Özgü Namal, Bülent Emin Yarar gibi ünlü oyuncuların 'Güneşin Oğlu' adlı filmde kullandıkları aksesuvarlar açıkartırma ile satılacak. Filmin, oyuncular tarafından imzalanan posteri ve iki kişilik özel gala davetiyesi de...
  3. Satılık abiye

Satılık abiye

satılık abiyeler satılık abiye 40 beden turuncu saten abiye sadece bir kez kullanıldı fiyatı içinde ortak bir karara vara biliriz bana mail atın bekliyorum... resim görmek istiyen arkadaşlar buraya yazsın daha demin üye olduğum için anca oluyor.. :) iyi geceler
  4. satılık salıncakkkk

satılık salıncakkkk

oğluşuma casual deream salıncak aldım pilli 6 farklı sallanma 9 farklı melodi secçeneği var mavi renk internetten kontrol edebilirsiniz çok yeni bi kaç kez kullandık satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlarla irtiata geçmek isterimm

Sayfayı Paylaş