Hangi sitelerden güvenle alışveriş yapıyorsunuz kızlar ?

M

Misafir

Forum Okuru
Hangi sitelerden güvenle alışveriş yapıyorsunuz kızlar ?

Hangi sitelerden alışveriş yapıyorsunuz ? Hangi sitelerden alışveriş yapılır ?

Devir internet devri olmuş Melek'lerim. Fatura ödemeleri, iletişim, bilgi edinmek gibi bilindik faydalarının yanı sıra, son zamanlarda oldukça tercih edilen internetten alışveriş oldukça faydalı arkadaşlarım. Biz de bu yazımızda internetten alışveriş yapmanın faydalarını sizlerle paylaşmak istedik. Tabiki sormak ta istiyoruz sizlere sizler hanımlar hangi sitelerden güvenle alışveriş yapıyorsunuz ?

84d709eed49204.jpg

Eğer güvenilir alışveriş sitelerini kullanıyorsanız bizlere konularımızdan yazabilir misiniz ? Misal ben dolap trendyol n11 hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerden güvenle alışveriş yapıyorum.

Özellikle ekonomik olsun diye valla kimse kusura bakmasın ama hem eski eşyalarımın satışını yapıyorum dolap uygulaması ile hem de ikinci el ürünler ayakkabı etektir her şeyi satın alıyorum. Sizler hangi siteleri kullanıyorsunuz ?

Ha bu arada bölgesel olarak ikinci el ya da sıfır ürünler için de ayrıca herkesin bildiği letgo uygulamasını da güvenle kullanabiliyorum. Hem zamandan hem fiyattan tasarruf ediyorum ne diyorsunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnternetten alışveriş yapılırken özellikle dolandırıcı olabilecek sayfalara dikkat etmenizi rica ediyorum Instagram'da özellikle takipçi sayısı az ya da paylaştığı resimlerin altında yorumları çok azsa bu tür sayfalara çok itibar etmeyin. Artık bazı sayfalar var ki Trendyol Hepsiburada GittiGidiyor çiçek sepeti yemek Sepeti gibi bazı siteler güven açısından içiniz rahat şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Yani aslında daha adını bilmediğim birçok büyük internet alışveriş sayfası var bu tür sayfalarda zarar gelmez.

Evet şu anda oldukça revaçta olan dolap uygulamasını ben de ara ara kullanıyorum. Aşağıdaki konuda baya iyi anlatılmış inceleyin isterseniz.

Geri