gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

İnternetten evlenmek acizlikmi??

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

internetten evlenmek internetten evlilik [​IMG]Geçtiyimiz günlerde bir programda asuman adlı sunucu internet evlilikleri için ve internette evlilik arayanlar için acizliktir dedi. katılıyormusunuz? sizce internetten tanışılıp evlenilirse mutlu olunurmu? devam edermi?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: İnternetten evlenmek acizlikmi??
    valla bence kısm et yüz yüze görüpte yıllarca flört ettiğimiz bir insanda evlendikten sonra değişebiliyorsa internetten çıkan biri de iyi olabilir ama bence aşk olmadan evlilik asla ve gözünün içine bakmadan sıcaklığını hisetmeden dokunmadan öpmedende aşk biraz zor olur:Dyani bence bu benim fikrim ama internetten tanıştığım birine güvenmem imkansız gibi birşeydir benim için yapanlarada saygı duyarım sonuçta alanda verende memnunsa ee bananeee:D:D
    paylaşımın için tşkler;)

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İnternetten evlenmek acizlikmi??

Rüyama katiliyorum, internetde tanisip sonra gercek hayata birbirlerini görüp severlerse olur tabiii degilmi ama...

4. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence tamamen kısmet ama biraz da kumar gibi bişey...ancak netten tanışıp bi süre normal görüşülmeli ancak o şekilde sağlıklı bi evlilik olabilir...

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Acizlik değil, internet bir aracı sadece, tanışıp biraz görüştükten sonra normal tanışma ile arasında bir fark kalmıyor, ben öyle evlendim mesela ama tanışırken büyük bir tesadüf eseri daha önceki bir iş arkadaşım eşimin yanında çalışmaya başlamış onun güveniyle gelişti herşey, kısmet yani bu işler..

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm kader insan hiç büyük konuşmamalı acizlik demeyelimde bence de internetten olmaması gerekiyo ama nasip kısmet tabi

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kısmet ne alakası var o zaman programlarda evlendirilmekte acizlik

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben eşimle internnet tanısıp sonrada evlendim ve hala cok mutluyum ve iyiki onunla evlenmişimm

9. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence değil kısmet iste yolda bulamadığını nettee buluyosun demekki

İnternetten evlenmek acizlikmi?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İslama göre Evlenmek nedir ayrıntılar burada

İslama göre Evlenmek nedir ayrıntılar burada

Allah (c.c.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; borçlanmaya; üzüntü ve kedere; Tanıdık bir kadınla evlenmek, o kadının kocasından menfaat elde etmeye, Tanımadığı bir kadınla evlenmek ev değiştirmeye, maksaddının hasıl olmasına ya da vefat etmeye, Ölmüş biriyle evlenmek, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, Hasta birinin evlendiğini görmesi...
  2. Melih Cevdet'e sormuşlar "evlilik nedir ?

Melih Cevdet'e sormuşlar "evlilik nedir ?

Melih Cevdet'e sormuşlar "evlilik nedir ?" diye. Eskiden demiş, kız tarafının ve oğlan tarafının ailesi bir araya gelir, yeni çiftin kuracağı yuva için beraber hazırlık yapılır, beraberce yeni ev düzülürdü. Tabi o zamanlar evler genelde bahçe içinde müstakil evlerdi. O yüzden buna "evlenmek" denirdi. Şimdi ise yeni evliler apartman dairelerinde yani katlarda...
  3. Ana babayı dinlemeyip evlenmek

Ana babayı dinlemeyip evlenmek

Ailenin rızası olmadan bir kızın evlenmesi dinimizce geçerlimidir günahları nelerdir eğer sizlerde bu tür konuların cevaplarını merak ediyorsanız sizler için soru ve cevaplarla bilginize sunuyorum arkadaşlar Sual: Bir kızın salih ana babasını dinlemeyip sevdiği biri ile evlenmesi caiz midir? Ana-babanın evladı üzerinde ne hakkı vardır? CEVAP İmam-ı Nesefi hazretleri bildiriyor ki: Ana-babanın...
  4. Evlenmek İstiyorum Ama….

Evlenmek İstiyorum Ama….

Gündüz televizyonda yayınlanan evlilik programlarını seyrediyorum. Ne tuhaf istekleri var insanların. Evleneceksen, bir evin ve maaşın olması şartı var. Kimsenin sevmeye gönlü yok, herkes rahat yaşamanın derdinde. Evlilik bir yol arkadaşlığıdır. Bu yolda da öyle canın istediğinde önden, arkadan, uzaktan yürüyemezsin. Hep yan yana duracaksın. Kimsenin alışkanlığı, tutkuları, kişiliği taktığı...

Sayfayı Paylaş